Temperature: 7°C
12DEC
«Чорноморець» — «Металіст 1925» — 2:1

Одесити здобувають надважливу перемогу

Початок недільної програми 18 туру приніс матч, у котрому одній із команд було, як мовиться, «нікуди відступати», натомість друга все ще має право на помилку. Першою командою, зрозуміло, є одесити, однак, навіть пам’ятаючи про те, наскільки їм потрібно виправляти турнірне становище, все ж ураганний початок гри в їхньому виконані приємно вразив! Не минуло й десятка хвилин, а «Чорноморець» уже вів у рахунку – 2:0, і здавалося, «далі буде». Втім, «Металіст 1925» зумів вирівняти гру, й у подальшому, до кінця першого тайму, саме харків’яни атакували, натомість одесити перейшли на контрвипади. По перерві події розвивалися ще захопливіше. Якийсь час мала місце в дечому спокійна гра, однак усе змінилося після того, як «Чорноморець» сам собі створив проблеми – гол гостей із пенальті й 2:1. «Металіст 1925» надихнувся відчуття того, що сьогодні зможе взяти очки, й кинувся вперед. У подальшому моменти мали як одесити, так і харків’яни. Кульмінація могла настати наприкінці зустрічі, коли колективи обмінялися гострими випадами. Втім, рахунок зостався незмінним.