Temperature: 9°C
06NOV
«Чорноморець» — «Рух» — 4:3

Фантастика у Львові

Після складних вересня й жовтня в існуванні одеської команди проглядає світла смуга, якій, однак, не дають сповна проявитися молодість і незіграність команди. Ще до сьогоднішнього матчу принаймні в двох останніх іграх був помітний прогрес у грі, й урешті-решт він мав вилитися в результат. Значну частину першого тайму поєдинку проти «Руху» «Чорноморець» володів ініціативою, так чи інакше переважаючи суперника в більшості ігрових компонентів. Якийсь час ця перевага не давала «матеріального зиску», втім, гол, як мовиться, назрівав, і ще до перерви «моряки» відзначилися двічі. В другому таймі ключовий (так здалося багатьом) епізод був пов'язаний із нереалізованим львів’янами пенальті – на той момент рахунок був 0:2 не на їхню користь, а за кілька хвилин зріз до 0:3. Здавалося, перемога одеситам гарантована, втім, як виявилося, саме з цього моменту гра вийшла на інший рівень. Минуло зовсім небагато часу, й «Рух» скоротив відставання до 2:3. Настільки негативний розвиток подій іще більше розхитав ігрову надійність «Чорноморця», що призвело до фатального для них результату – 3:3. У подальшому, як випливало з подій на полі, могло трапитися будь-що – «Рух» міг дотиснути суперника й сотворити подвиг; обидва колективи зійдуться на тому, що краще «синиця в руках…»; одесити прийдуть до тями й «через не можу» таки вирвуть перемогу. Вийшов третій варіант!