Temperature: 7°C
24OCT
«Зоря» — «Колос» — 1:0

Луганці вже близько до третього місця

Трапляються перехідні періоди, трапляються перехідні відрізки сезону, а іноді перехідними стають цілі сезони. З певної точки зору, щось подібне переживає нині «Зоря»: нестабільність результатів (1:6 із «Шахтарем», виїзні 1:0 у Софії), нестабільність чи не всіх її гравців, складність набирання очок… Сьогодні, приймаючи «Колос», луганці також змушені були докласти максимум зусиль для перемоги над командою, котра значно нижче в таблиці. Понад те: орієнтовно до 35-ї хвилини, коли був відкритий рахунок у матчі, гості доволі спокійно відбивали атаки господарів, а небезпечних моментів як таких не було поблизу обох воріт. Другий тайм підопічні Віктора Скрипника почали атаками, однак по тому, спокійно контролюючи хід подій на полі, діяли «від результату», фактично не дозволяючи супернику атакувати. 1:0 – «Зоря» вже зовсім близько від третього місця.