Temperature: 15°C
25SEP
«Олександрія» — «Маріуполь» — 2:1

Підопічні Юрія Гури здобувають вольову перемогу

Цей матч розглядався як протистояння команд, різних як за стилем гри, так і комплектацією. З одного боку, «Олександрія» з раціональною моделлю дій на полі та чималою кількістю досвідчених футболістів. Із другого – молодий «Маріуполь», чий тренер, попри все, вимагає від підопічних грати в комбінаційній манері. В цілому, як і належить господареві, більшу частину ігрового часу домінувала команда Юрія Гури. Втім, якраз вона першою пропустила, наразившись на контратаку суперника, хоча й зуміла зрівняти результат іще до кінця першого тайму. В другій половині гри загалом ми побачили схожий розвиток подій на полі: олександрійці, показуючи чудову фізичну готовність, майже безперервно володіли м’ячем і намагались атакувати, натомість контрвипади у виконанні гостей були вкрай небезпечними. Принаймні в двох моментах поблизу обох воріт м’ячеві, здавалося, просто нікуди було діватись, окрім як перетнути білу смугу. Але досягти свого «Олександрії» вдалося буквально за кілька хвилин до фінального свистка – 2:1.