Temperature: 19°C
26SEP
«Дніпро-1» — «Зоря» — 0:4

Луганці здобувають складну гостьову перемогу

Подвійне враження залишив матч, який наперед бачили центральним у турі. З одного боку, всі 90 хвилин на полі мала місце безупинна силова боротьба, обидві команди дуже старалися, докладаючи максимум зусиль для перемоги. З другого – все-таки як дніпряни, так і луганці допускали брак у передачах, робили невимушені помилки, а багатоходових комбінацій із подальшим ударом по воротах було менше, ніж очікувалось. У цілому привабливіший вигляд мали господарі поля, які не дорахувалися кількох основних футболістів; зокрема, слід відзначити те, наскільки класно дніпряни виходили з-під пресингу з оборонної фрази гри в атакувальну. Натомість «Зоря», використовуючи швидкі фланги, дуже небезпечно контратакувала. За наслідком однієї з таких атак підопічні Віктора Скрипника відкрили рахунок у першому таймі. В таймі другому загалом отримав продовження хід подій першого: дніпряни докладали всіх можливих зусиль, аби взяти цього вечора очки, луганці діяли по результату. Ближче до закінчення гри почав зростати градус напруженості, й саме в цей момент сталися дві події, котрі остаточно зняли питання про переможця: спочатку Ігор Когут отримав вилучення, а за кілька хвилин Владислав Кочергін зробив рахунок 2:0 на користь гостей. Деморалізовані господарі поля пропустили ще й утретє й учетверте.