Temperature: 27°C
28AUG
«Металіст 1925» — «Дніпро-1» — 1:2

Дніпряни здобувають вольову перемогу у Харкові

Кожна команда грає так, як їй дозволяє суперник. Ця футбольна істина з категорії прописних своєрідно проявила себе сьогодні у Харкові. «Дніпро-1», який буквально з початку поточного року демонструє стійкий прогрес, у першому таймі поєдинку проти «Металіста 1925» не міг майже нічого створити поблизу воріт суперника. Харків’яни, граючи вдома, дуже акуратно діяли на своїй половині поля, рідко вибігали в контратаки, одна з яких стала успішною. Після 15-хвилинного відпочинку все рухалося в тому ж напрямку: підопічні Валерія Кривенцова цілком спокійно контролювали м’яч, не даючи супернику жодних шансів на небезпечні атаки. Аж раптом – помилка молодого воротаря харків’ян, пенальті, 1:1. У подальшому обидві команди намагалися перемогти, однак відчували явні труднощі зі створенням голевих епізодів. Здавалося, все завершиться нічиєю, й ось… Карний удар, подача, гол, перевірка ВАР – 2:1 на користь гостей!