Temperature: 31°C
29AUG
«Зоря» — «Ворскла» — 1:0

Луганці здобувають вкрай складну перемогу

Обидві цьогорічні єврокубкові повпреди України стартову частину сезону провели неоднозначно. З одного боку, «Ворскла» справно набирає очки в Чемпіонаті, однак дуже рано вилетіла з євротурніру. З другого – «Зоря», яка й боротьбу в Лізі Європи припинила завчасно, й у VBET Лізі явно не дібрала очок. Минулого сезону очні протистояння цих команд були багаті голами й іншими подіями, однак перший тайм поточної гри вийшов дещо іншим: буквально на старті Фаворов мав нагоду відкрити рахунок, але в подальшому як «Зоря», так і «Ворскла» настільки акуратно грали в захисті, що голевих моментів майже не було. По перерві загальним ритм гри в цілому отримав продовження: обидва колективи були бездоганні в обороні, на полі мала місце велика кількість силової боротьби, втім, до гострих епізодів рідко доходило. Здалося, все так і завершиться без забитих м’ячів, однак спрацювали заміни Віктора Скрипника – 1:0. У «Ворскли» був щонайменше один момент, аби зрівняти результат, однак це гостям не вдалося.