Temperature: 25°C
21AUG
«Верес» — «Минай» — 1:0

Рівняни здобувають першу перемогу в сезоні

Початок суботньої програми 5 туру позначилася одним із варіантів «західноукраїнського дербі». Очна зустріч «Вереса» і «Минаю», як і очікувалося, протікала у вкрай складній, нервовій, багатій силовою боротьбою грі, де голеві моменти виникали не дуже часто. Тим не менше не очікувалося, що до перерви більше тих моментів створять гості. Вочевидь, у перерві наставник господарів поля зумів достукатися до підопічних, отож, як наслідок, старт другого тайму «Верес» провів просто чудово – момент ішов за моментом, і один із них таки закінчився взяттям воріт. Минуло зовсім небагато часу, як закарпатці отримали чудовий шанс зрівняти рахунок – за допомогою пенальті. Втім, реалізувати його не вдалося (поточний Чемпіонат дуже багатий 11-метровими, що їх не втілили в голи!), а це дало змогу рівнянам грати в улюбленому стилі – дуже акуратно в обороні, без надання супернику навіть мінімальних шансів поблизу своїх воріт. 1:0 – «Верес» здобуває першу перемогу в сезоні.