Temperature: 25°C
22AUG
«Маріуполь» — «Зоря» — 3:4

У першому недільному матчі – сім забитих м’ячів

Те, наскільки футбол є непередбачуваною грою, можна якоюсь мірою простежити за поєдинок у Приазов’ї. за підсумком першого тайму гості вели – 3:0, але насправді рахунок міг бути кардинально іншим. Припустімо, у стартові 15 хвилин перевага господарів поля була майже тотальною, й голевих моментів вони створили вдосталь; у зазначений проміжок часу найбільше вражало те, як легко азовці перегравали луганців у індивідуальних дуелях. Аж раптом «Зоря» в контратаці відкрила рахунок. І майже одразу «Маріуполь» міг забити у відповідь, однак змарнував шанс, що призвело до… другого гола «Зорі». Не встигли підопічні Остапа Маркевича прийти до тями, як пропустили втретє. Зрозумілі відчуття і настрій, із якими азовці виходили на другий тайм. Треба віддати їм належне – у вкрай складній ситуації вони зробили все, що могли, аби врятувати матч. Здалося, що у них може вийти – буквально з поновленням гри вони скоротили відставання в рахунку. Однак зрозуміла обставина – необхідність ризикувати – зіграла проти господарів: вони розкрилися, тож пропустили вчетверте. Втім, маріупольці й тут не зупинилися! Вони продовжували атакувати, тож провели другий гол, потім третій і були близькі до четвертого!.. Окремо слід відзначити те, як багато в сьогоднішньому матчу було красивих м’ячів!