Матч 4-го туру VBET Ліги «Верес» — «Ворскла»: статистичне прев’ю

Полтавці можуть здобути 250-ту перемогу в УПЛ

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро) проведе110-й матч в УПЛ.

Історія зустрічей

Всього зіграно 2 матчі: +0=0-2 м’ячі 1-4

На полі Вересу – 1 матч: +0=0-1 м’ячі 1-3

В УПЛ раніше не зустрічалися.

Останній матч на полі Вересу – 04.06.1996. 36-й тур Чемпіонату України-1995/1996 у Першій лізі

Верес – Ворскла – 1:3

Голи: 1:0 – В. Шишов (27), 1:1 – С. Чуйченко (37), 1:2 – Д. Коренєв (88), 1:3 – І. Шарій (90).

Цікаві факти та можливі події

Ворскла може здобути 250-ту перемогу в УПЛ.

Верес може пропустити 50-й гол на своєму полі в Чемпіонатах (ще 1 м’яч).

Безпрограшна серія Ворскли триває в УПЛ 5 ігор: +3=2, а гольова – 6 ігор (12 м’ячів).

Безвиграшна серія Вересу триває в Чемпіонатах 8 ігор: 2 нічиї та 6 поразок.

Гольовий серіал Руслана Степанюка (Ворскла) триває в УПЛ 3 гри – 4 м’ячі.

Юрій Максимов на чолі різних клубів може відсвяткувати 60-ту перемогу в УПЛ.

10-й гол в УПЛ може забити Владислав Вакула (Ворскла).

14AUG
«Верес» — «Ворскла» — 1:1

Нічия в Луцьку

На вихідних до України повернулася спека, чим, імовірно, можна пояснити розвиток подій на полі в першому таймі луцького поєдинку: за 45 хвилин обидві команди лічені рази влучили по воротах, а найбільше на полі було боротьби й порушень правил. При тому, що як «Верес», так і «Ворскла» виставили оптимальні склади, а бойового запалу, бажання грати було вдосталь в обох. У таймі другому розвиток подій пішов у зовсім іншому ключі. Не минуло й трьох хвилин від часу його початку, як «Ворскла» відкрила рахунок, іще за шість хвилин «Верес» його зрівняв, а коли проминуло ще трохи часу, рівняни змарнували чудову нагоду вийти вперед, не реалізувавши пенальті. У подальшому градус гри тримався на такому ж високому рівні – «гойдалки» у вигляді постійних атак то на одні ворота, то на інші, багато емоцій, багато суто футбольних моментів, які приносять насолоду вболівальникам. Кращий ігровий вигляд мали господарі поля, однак підсумковий рахунок зустрічі – нічия.