Temperature: 32°C
01AUG
«Ворскла» — «Рух» — 2:0

Полтавці переривають смугу невдач

Після вкрай болісного припинення єврокубкового шляху від підопічних Юрія Максимова очікували різного вигляду сьогодні. от і в першому таймі звітного матчу «Ворскла» не завжди була переконливою, а «Рух» більшу частину ігрового часу не поступався супернику в жодному компоненті футбольного мистецтва. За подібних обставин велику роль відіграють окремі виконавці, й сьогодні до перерви таким став опорник полтавців Скляр, який за останній рік проявив себе як футболіст, котрий чудово почуває себе в атаці. Він і вивів свою команду вперед, а за кілька хвилин втратив нагоду подвоїти рахунок. У другому таймі полтавці продовжували нагнітати, що, врешті-решт, дало їм змогу подвоїти рахунок. Львів’яни натомість, діючи у звичній комбінаційній манері, не мали з того помітного зиску – біля воріт «Ворскли» небезпечні моменти були рідкістю. Врешті, матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.