Temperature: 28°C
01AUG
«Динамо» — «Верес» — 4:0

Кияни починають сезон перемогою

«Не було би щастя, так нещастя помогло» – давнє прислів’я по-своєму проявило себе в цьому матчі на НСК. За наслідком низки причин «Динамо» опинилося фактично без жодного центрфорварда в обоймі, тож Мірча Луческу вирішив ризикнути, виставивши на цю позицію номінального опорника Дениса Гармаша. І вийшло так, що спрацювало не тільки це рішення Містера – загалом спрацювала вся командна гра киян. Уже на 6-й хвилині вони перемагали 2:0, причому дуже складного суперника, який славиться силовою грою й чудовими діями в обороні. Для «Вереса» такий хід подій став явним шоком, і фактично до кінця першого тайму рівняни не загрожували воротам гостей, а ті, своєю чергою, довели рахунок до розгромного. По перерві динамівці продовжували утримувати під контролем хід подій на полі. Чи не найбільше, що вражало в цей час, це чудова фізична готовність киян, для яких цей поєдинок був дебютним офіційним у сезоні. Господарі поля зуміли забити ще раз, гості також відзначились, але з офсайду. 4:0 – кияни починають сезон перемогою.

Безпрограшний серіал «Динамо» в УПЛ збільшується до 18 матчів.