Temperature: 9°C
18APR
«Маріуполь» — «Олімпік» — 1:1

Азовці і донеччани грають унічию

Матч команд, який перебувають у нижній частині турнірної таблиці, розпочався у стилі «з місця в кар’єр»: вже на стартових хвилинах азовці й донеччани обмінялися моментами, а господарі поля навіть зуміли відкрити рахунок.

Для гостей такий розвиток подій явно став шоком, отож, як наслідок, їм знадобилося приблизно 10-15 хвилин щоби повернути контроль над грою. Після того, як це сталося, підопічні Юрія Калітвінцева майже цілком домінували над суперником, створюючи момент за моментом. Один із них «Олімпік» реалізував, інші завершився ударом у каркас воріт.

«Маріуполь» нагадав про себе небезпечним випадом Мишньова перед самим свистком на перерву. У другому таймі підопічні Остапа Маркевича вже не давали супернику такої свободи дій. Тим не менше донеччани продовжували атакувати, створювали моменти й щонайменше раз були дуже близькі до взяття воріт, однак азовців учергове виручив їхній голкіпер, який провів чудовий матч. Врешті гра так і завершилася внічию 1:1.