Temperature: 3°C
27FEB
«Маріуполь» — «Дніпро-1» — 2:2

Неділя починається результативною нічиєю

Дуже цікавий матч розпочав суботню програму 16 туру Favbet Ліги. Зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці, але якість показаної ними гри доводить, що їхні турнірні місця мають бути значно вищими. Перший тайм завершився нічиєю: на черговий гол Дугласа маріупольці відповіли своїм наприкінці першої 45-хвилинки. При цьому на полі мала місце рівна гра з деякою – невеликою – перевагою підопічних Остапа Маркевича. Натомість по перерві намітилася відчутна перевага команди Ігора Йовічевіча: вона більше володіла м’ячем, швидше переходила середину поля, небезпечніше атакувала, частіше створювала небезпечні моменти, врешті, провівши необхідний гол. Слід зауважити, що в цей проміжок часу стала помітною краща фізична готовність футболістів у темно-синій формі. Втім, формальні господарі поля спромоглися на фінальний штурм, який дав їм змогу вирвати нічию – 2:2.

Дніпряни перервали безнічийну серію, яка тривала 10 ігор.