Temperature: 22°C
04OCT
«Олімпік» — «Олександрія» — 3:2

Підопічні Ігоря Климовського знову перемагають

За останній рік доводиться часто повторювати такі фрази: «найкращий матч у виконанні «Олімпіка», «найкращий тайм у виконанні «Олімпіка». Цілком можливо, що другу фразу можна вживати в контексті сьогоднішнього першого тайму команди Ігоря Климовського. За підсумком стартової 45-хвилинки «Олімпік» перемагав дуже сильну «Олександрію» 3:0, не реалізував кілька своїх моментів, а команда гостей залишилась у меншості. Так, у зазначений проміжок часу донеччани діяли дуже сильно, часом показуючи просто феноменальний рівень зіграності. По перерві ж господарі поля явно знизили оберти, натомість гості активізувалия. Все це привело до того, що підопічні Володимира Шарана скоротили відставання в рахунку, та цього виявилося достатньо, щоб «Олімпік» зібрався й дозволив супернику провести тільки гол, і той у компенсований час.

То був 200-й матч тренера Шарана в УПЛ на чолі різних клубів – інколи ювілеї не приносять радість.