Чемпіонат U-21
1 -й тур
15.07.2017
Динамо
Чорноморець
Карпати
Зірка
Зоря
Сталь
Маріуполь
Верес
Олександрія
Олімпік
17.07.2017
Ворскла
Шахтар
2 -й тур
21.07.2017
Верес
Олександрія
Чорноморець
Сталь
22.07.2017
Зірка
Олімпік
Карпати
Ворскла
Шахтар
Динамо
Зоря
Маріуполь
3 -й тур
28.07.2017
Сталь
Шахтар
Динамо
Карпати
Ворскла
Зірка
29.07.2017
Маріуполь
Чорноморець
Олександрія
Зоря
Олімпік
Верес
4 -й тур
04.08.2017
Шахтар
Маріуполь
Карпати
Сталь
05.08.2017
Зірка
Верес
Чорноморець
Олександрія
Зоря
Олімпік
Ворскла
Динамо
5 -й тур
10.08.2017
Динамо
Зірка
11.08.2017
Олімпік
Чорноморець
Олександрія
Шахтар
Сталь
Ворскла
Верес
Зоря
12.08.2017
Маріуполь
Карпати
6 -й тур
18.08.2017
Чорноморець
Верес
Шахтар
Олімпік
19.08.2017
Зірка
Зоря
Динамо
Сталь
Карпати
Олександрія
Ворскла
Маріуполь
7 -й тур
25.08.2017
Олімпік
Карпати
Сталь
Зірка
26.08.2017
Маріуполь
Динамо
Олександрія
Ворскла
Зоря
Чорноморець
Верес
Шахтар
8 -й тур
08.09.2017
Ворскла
Олімпік
Шахтар
Зоря
09.09.2017
Зірка
Чорноморець
Динамо
Олександрія
Карпати
Верес
Сталь
Маріуполь
9 -й тур
15.09.2017
Маріуполь
Зірка
Олександрія
Сталь
Верес
Ворскла
16.09.2017
Олімпік
Динамо
Зоря
Карпати
Чорноморець
Шахтар
10 -й тур
22.09.2017
Зірка
Шахтар
Динамо
Верес
23.09.2017
Маріуполь
Олександрія
Ворскла
Зоря
Карпати
Чорноморець
Сталь
Олімпік
11 -й тур
29.09.2017
Олімпік
Маріуполь
Олександрія
Зірка
30.09.2017
Шахтар
Карпати
Чорноморець
Ворскла
Зоря
Динамо
Верес
Сталь
12 -й тур
13.10.2017
Олімпік
Олександрія
Шахтар
Ворскла
Сталь
Зоря
Верес
Маріуполь
14.10.2017
Чорноморець
Динамо
Зірка
Карпати
13 -й тур
20.10.2017
Олімпік
Зірка
Ворскла
Карпати
Сталь
Чорноморець
Олександрія
Верес
21.10.2017
Динамо
Шахтар
Маріуполь
Зоря
14 -й тур
27.10.2017
Шахтар
Сталь
28.10.2017
Зірка
Ворскла
Карпати
Динамо
Верес
Олімпік
Зоря
Олександрія
29.10.2017
Чорноморець
Маріуполь
15 -й тур
03.11.2017
Олександрія
Чорноморець
Верес
Зірка
04.11.2017
Олімпік
Зоря
Сталь
Карпати
Динамо
Ворскла
Маріуполь
Шахтар
16 -й тур
16.11.2017
Шахтар
Олександрія
17.11.2017
Зірка
Динамо
Зоря
Верес
Карпати
Маріуполь
18.11.2017
Ворскла
Сталь
Чорноморець
Олімпік
17 -й тур
24.11.2017
Олімпік
Шахтар
Маріуполь
Ворскла
25.11.2017
Сталь
Динамо
Олександрія
Карпати
Зоря
Зірка
Верес
Чорноморець
18 -й тур
01.12.2017
Чорноморець
Зоря
Шахтар
Верес
02.12.2017
Зірка
Сталь
Динамо
Маріуполь
Ворскла
Олександрія
Карпати
Олімпік
19 -й тур
11.11.2017
Верес
Карпати
28.11.2017
Зоря
Шахтар
08.12.2017
Чорноморець
Зірка
Олімпік
Ворскла
Маріуполь
Сталь
09.12.2017
Олександрія
Динамо
20 -й тур
15.02.2018
Шахтар
Чорноморець
16.02.2018
Ворскла
Верес
Сталь
Олександрія
17.02.2018
Зірка
Маріуполь
Динамо
Олімпік
Карпати
Зоря
21 -й тур
23.02.2018
Чорноморець
Карпати
Олександрія
Маріуполь
24.02.2018
Олімпік
Сталь
Зоря
Ворскла
25.02.2018
Верес
Динамо
Шахтар
Зірка
22 -й тур
02.03.2018
Маріуполь
Олімпік
Карпати
Шахтар
Ворскла
Чорноморець
Зірка
Олександрія
03.03.2018
Динамо
Зоря
Сталь
Верес
23 -й тур
08.03.2018
Ворскла
Шахтар
I
09.03.2018
Верес
Чорноморець
II
Зірка
Сталь
II
10.03.2018
Зоря
Олімпік
II
Маріуполь
Карпати
I
Динамо
Олександрія
I
24 -й тур
13.03.2018
Шахтар
Маріуполь
I
16.03.2018
Чорноморець
Сталь
II
Олімпік
Зірка
II
17.03.2018
Динамо
Ворскла
I
Олександрія
Карпати
I
Верес
Зоря
II
25 -й тур
30.03.2018
Ворскла
Олександрія
I
Зірка
Верес
II
31.03.2018
Маріуполь
Динамо
I
Зоря
Чорноморець
II
Сталь
Олімпік
II
01.04.2018
Карпати
Шахтар
I
26 -й тур
05.04.2018
Зоря
Зірка
II
06.04.2018
Верес
Сталь
II
Ворскла
Маріуполь
I
Чорноморець
Олімпік
II
Динамо
Карпати
I
Олександрія
Шахтар
I
27 -й тур
13.04.2018
Маріуполь
Олександрія
I
Шахтар
Динамо
I
Олімпік
Верес
II
14.04.2018
Карпати
Ворскла
I
Зірка
Чорноморець
II
Сталь
Зоря
II
28 -й тур
20.04.2018
Сталь
Зірка
II
Олександрія
Динамо
I
Шахтар
Ворскла
I
Карпати
Маріуполь
I
Чорноморець
Верес
II
21.04.2018
Олімпік
Зоря
II
29 -й тур
26.04.2018
Маріуполь
Шахтар
I
27.04.2018
Сталь
Чорноморець
II
Карпати
Олександрія
I
Зірка
Олімпік
II
28.04.2018
Зоря
Верес
II
Ворскла
Динамо
I
30 -й тур
03.05.2018
Динамо
Маріуполь
I
04.05.2018
Олімпік
Сталь
II
Чорноморець
Зоря
II
Верес
Зірка
II
Шахтар
Карпати
I
05.05.2018
Олександрія
Ворскла
I
31 -й тур
10.05.2018
Зірка
Зоря
II
11.05.2018
Олімпік
Чорноморець
II
Сталь
Верес
II
12.05.2018
Маріуполь
Ворскла
I
Карпати
Динамо
I
Шахтар
Олександрія
I
32 -й тур
18.05.2018
Верес
Олімпік
II
Чорноморець
Зірка
II
Зоря
Сталь
II
Динамо
Шахтар
I
19.05.2018
Ворскла
Карпати
I
Олександрія
Маріуполь
I
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
факс.: +38 044 521 06 98,
info@upl.ua
Підписатися на новини