Температура: 32°C
25СЕР
«Інгулець» — «Олександрія» — 1:2

У перенесеному матчі 7-го туру перемагає команда Юрія Гури

Ранній початок матчу позначився на ньому в тому плані, що за відчутної спеки обом командам знадобилося близько 20-ти хвилин для своєрідної «акліматизації». У цей час на полі були середні швидкості, дуже багато боротьби і відсутність моментів.

За схожих ситуацій перелом у грі інколи вносить чиясь помилка. Помилку допустив «Інгулець»: після простого закидання м’яча в карну зону господарів поля їхній воротар помилився, за що отримав пенальті у власні ворота. 0:1.

Майже миттєво матч переродився. Петровці підвищили швидкість і одразу могли зрівняти рахунок. Однак гостей урятував каркас воріт.

А потім вони, впоравшись із азартом петровців, знову вирівняли гру й на початку другого тайму подвоїли рахунок.

Опинившись у вкрай складному становищі, підопічні Сергія Лавриненка не опустили руки. Вони знову збільшили швидкості, що, крім іншого, привело до чутих кутових поблизу олександрійських воріт. Це дало плоди – 1:2.

Після цього, своєю чергою, підопічні Юрія Гури активізувалися, перевівши гру на чужу половину поля. Як наслідок – господарі зуміли створити дві нагоди забити, але не скористалися ними.