Температура: 1°C
12ГРУ
«Колос» — «Минай» — 2:1

Ковалівці здобувають вольову перемогу

Завершальний матч VBET Ліги напередодні зимової перерви приніс чимало сюрпризів і, думається, здивував багатьох. «Колос», який при новому тренері демонструє дивовижну стабільність результатів, приймав «Минай», чию останню перемогу складно пригадати. І можна сказати, що в суто ігровому плані гості взяли гору над господарями. Закарпатцям вдалося зробити так, що їхній суперник, маючи величезну перевагу у володінні м’ячем, не міг витягти з того помітну користь – зазвичай підопічні Ярослава Вишняка комбінували, як мовиться, «вхолосту», рідко наближаючись до воріт суперника. Так було в першому таймі, так – причому ще в більшому розмаху – продовжилося по перерві. Господарі поля продовжували комбінувати, однак зазвичай, переходячи центральну лінію, ковалівці натикалися на ешеловану оборону гостей, втрачали м’яч без організації гостроти поблизу чужих воріт. Усе йшло до перемоги «Минаю», проте за кілька хвилин до фінального свистка за наслідком серії помилок ковалівці отримали право на 11-метровий, який успішно реалізували. 1:1. Те, що сталося по тому, було чимось неймовірним! Уже в наступній атаці «Колос», який до того фактично не мав жодного моменту з категорії «стовідсоткових», забив удруге – 2:1!