Температура: 11°C
07ЛИС
«Зоря» — «Верес» — 3:0

Луганці не збавляють переможний темп

Протистояння команд із цілком різними моделями гри – в такому руслі очікувався цей матч й таким він був. Луганці запропонували атакувальні дії з комбінаціями та швидким переведенням м’яча в напад. «Верес» передбачувано представив контратаки, чіткі й чіпкі дії в обороні та силову боротьбу на всіх ділянках поля. Зрозуміло, що більше моментів створила «Зоря», однак контрвипади рівнян часом виглядали навіть небезпечнішими. В першому таймі були забиті два м’ячі в різні ворота, однак жодне взяття воріт не було зараховане. В таймі другому все мало вирішитись – і вирішилося. Причому, згідно з канонами футболу, все пішло так, а могло піти інакше: буквально зі стартових хвилин рівняни не реалізували чудову нагоду відкрити рахунок і тут же отримали оборотку – 1:0 на користь «Зорі». Минає дві хвилини, й господарі поля подвоюють рахунок. У подальшому підопічні Віктора Скрипника грали розслабленіше, а всі зусилля команди Юрія Вірта завершилися… третім пропущеним голом, що дав змогу луганцю Шахабу стати одним із героїв 14 туру.