Температура: 8°C
24ЖОВ
«Рух» — «Минай» — 2:2

Результативна нічия у Львові

Кожен футбольний матч унікальний, ділячись на періоди. В сьогоднішній грі таких періодів аналогічно було кілька, й вони виявилися настільки різними, ніби взяли їх із різних поєдинків. Припустімо, стартова 15-хвилинка радувала погляд і приносила насолоду дуже жвавим, швидким і багатим на гострі моменти футболом. Саме тоді гості відкрили рахунок, опісля чого матч помітно змінився: «Минай», зрозуміло, став діяти акуратніше, «по результату», натомість пасивність «Руху» в атаці дивувала. По перерві ігровий час також поділився на періоди, але вже не настільки різні: господарі поля дуже потужно почали, чи не миттєво зрівнявши рахунок; опісля на якийсь час настав період затишшя; по тому «Минай» у контратаці знову вийшов уперед… Минуло буквально п’ять хвилин, і господарям поля вдалося зрівняти рахунок. У завершальні 20 хвилин ближчими до перемоги були закарпатці, однак рахунок 2:2 уже не зазнав змін.