Температура: 7°C
01ЖОВ
«Маріуполь» — «Рух» — 0:2

Підопічні Леоніда Кучука здобувають виїзну перемогу

Становлення молодих команд – справа нелегка й така, що потребує часу. Підтвердження цього спостерігаємо поточного сезону в контексті «Маріуполя»: влітку, після відчутних змін у складі й притоку молодих, навіть юних футболістів, азовці почали новий виток історії, а тепер, після 10-го туру, замикають турнірну таблицю VBET Ліги. У звітному матчі з «Рухом» підопічні Остапа Маркевича в суто ігровому плані видимо нічим не поступалися супернику, але клас і досвід останнього спрацьовував у певних епізодах зустрічі, й епізоди ті ставали вирішальними. Ось Таллес відчув, коли треба добігти на добивання після удару партнера, ось Климчук втікає від захисника… За підсумком першого тайму господарі «горіли» з рахунком 0:2, а після перерви вони, попри відчутну перевагу у володінні м’ячем, так і не зуміли переломити хід подій на полі. Підопічні Леоніда Кучука грали дуже раціонально, «по результату», з пресингом, акуратно розпоряджаючись м’ячем і фактично не даючи супернику шансів поблизу своїх воріт. Господарі поля таки мали моменти провести гол, утім, не використали жоден.