Температура: 25°C
12ВЕР
«Ворскла» — «Десна» — 2:2

На завершення недільної частини 7 туру – фантастична нічия

Просто неймовірний матч видали у Полтаві «Ворскла» та «Десна». Надто це стосується першого тайму: чотири забиті м’ячі, ще більше голевих моментів, а головне – неймовірна інтрига. Вже на 17-й хвилині господарі поля вели 2:0, і здавалося, що «темна смуга» гостей продовжиться. У подальші хвилини підопічні Юрія Максимова не використали кілька моментів провести третій гол, і тоді склалося «напіввраження», що команда в зеленому вже повірила у свою перемогу. Втім, минає зовсім небагато часу, відтак через помилку всього лівого флангу «Ворскли» «Десна» скорочує відставання в результаті, а зовсім незабаром через іще одну помилку – тепер уже центру оборони – чернігівці зробили рахунок 2:2! У таймі другому розвиток подій на полі був так само захопливий – кількість ударів по обох воротах та голевих моментів була просто неймовірною! З найкращого боку проявили себе обидва воротарі – значною мірою, це їхня заслуга, що рахунок так і не змінився.