Температура: 27°C
29СЕР
«Десна» — «Верес» — 0:4

Рівняни здобувають сенсаційну виїзну перемогу з великим рахунком

Однією з тенденції 6 туру VBET Ліги стало оформлення деякими командами різниці в рахунку ще до перерви. Вчора «Динамо» перший тайм закінчило з рахунком 6:0, а сьогодні «Верес» у виїзній грі з «Десною» на перерву йшов за комфортної переваги 4:0. Зрозуміло, що фактично ніхто не чекав такого розвитку подій: чернігівці та рівняни мають багато в чому схожий ігровий стиль, базований на силовій грі через контратаки та акуратні дії в обороні. Спільне між цими командами також те, що обидві відчувають труднощі, поступаючись у рахунку. Сьогодні цю специфіку стилю використав на користь «Верес»: гості швидко відкрили рахунок, а через деякий час зуміли подвоїти й потроїти його; в компенсований час вони ще й четвертий гол провели. Натомість підопічні Олександра Рябоконя в цей час, окрім іншого, програвали майже всю боротьбу й допускали неприпустимі огріхи в обороні (як у центрі, так і на обох флангах). На другий тайм чернігівці виходили з явним наміром забити швидкий м’яч, однак слід підкреслити, що рівняни дуже солідно контролювали хід подій на полі, майже не дозволяючи супернику наближатися до своїх воріт. Отож рахунок не змінився – 4:0 на користь гостей.