Температура: 21°C
22СЕР
«Колос» — «Олександрія» — 0:1

Підопічні Юрія Гури знову здобувають виїзну перемогу

Другий матч недільної програми 5 туру VBET Ліги не зміг підтримати перший у плані кількості забитих м’ячів (що й не дивно), втім, підтримав у плані динамізму, високої напруженості на полі та великої кількості подій на ньому. Небезпечні моменти в зустрічі почали виникати вже після 10-ї хвилини. Були вони на рахунку обох команд, утім, як одні, так і інші не мали успіху в цьому. Ближче до середини першого тайму колективи стали діяти обережніше, а потім, до перерви, атакували переважно господарі поля. Приблизно в такому ж руслі почався тайм другий, однак гості зуміли застати господарів зненацька й відкрити рахунок. Здалося, що для «Колосу» такий розвиток подій став тимчасовим шоком, і ковалівці кинулися відіграватись. «Олександрія» натомість почали діяти від контратак. І треба сказати, що тривалий час саме підопічні Юрія Гури були ближчі до гола. По-справжньому гаряче поблизу воріт «Колосу» стало в останню 10-хвилинку, однак рахунок так і не змінився – 1:0 на користь гостей.