Назад Favbet Ліга. 24-й тур Матч №168 PDF
Температура: 15°C
02ТРА
«Олімпік» — «Інгулець» — 0:3

Петровці перемагають донеччан із великим рахунком

Недільна частина 24 туру Favbet Ліги значною мірою минула під знаком «лобових протистоянь» поміж колективами, котрі змагаються за збереження «прописки» в УПЛ. Завершальним стало протистояння в Чернігові, де змагались «Олімпік» та «Інгулець», тобто команди із загрозливим турнірним становищем. Фаворитом цього матчу вважали донеччан, вони й активніше розпочали гру, створили перші небезпечні ситуації поблизу воріт опонента. Втім, «Інгулець» загалом спокійно відбивав ці випади, а щойно виникла нагода організувати свою атаку, скористався цим і вийшов уперед – 1:0 на користь гостей. Щойно розпочався другий тайм, як становище господарів поля стало по-справжньому загрозливим – «Інгулець» відзначився вдруге. Після цього фактично весь ігровий час минув під контролем м’яча з боку «Олімпіка», втім, до по-справжньому небезпечних моментів біля воріт «Інгульця» доходило рідко. Більше того: десь від 70ї хвилини петровцям вдалося дещо відсунути гру від своїх воріт, час від часу організовуючи контратаки. Одна з таких установила кінцевий результат гри – 0:3.

Таким чином підопічні Сергія Лариненка вдруге в сезоні переграє донеччан.