Назад Favbet Ліга. 12-й тур Матч №80 PDF
Температура: -6°C
06ГРУ
«Зоря» — «Дніпро-1» — 3:1

Зоря при Віктору Скрипнику на своєму полі здобуває 10-ту перемогу у Чемпіонатах

Луганський клуб до звітного матчу не програвав у Favbet лізі 8 матчів поспіль. Звітний матч не став винятком і не порушив приємну для господарів традицію.

Перший тайм хоча й пройшов за незначної переваги «Зорі», на події він став не багатим. Головне дійство розгорнулося після перепочинку. Луганці додали й незадовго до перерви довели рахунок до розгромних 3:0.

Що ж до гостей, то гравці «Дніпра-1» на полях суперників забивали голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 8-ми матчів — 14 голів! Не став винятком і звітний поєдинок. Але гол Назаренка під завісу матчу уже нічого не вирішував — знову поразка. І тим самим програшна серія «Дніпра-1» продовжилася до п’яти матчів і це повторення клубного антирекорду.