Температура: 10°C
01ЛИС
«Інгулець» — «Зоря» — 1:1

У Запоріжжі сильнішого не виявили

Програму 8-го туру Favbet Ліги завершував матч у Запоріжжі. До звітного протистояння «Зоря» не програвала в чемпіонаті п’ять матчів поспіль, не збиралася переривати цю серію і цього разу.

Хоча матч і проходив у Запоріжжі, номінальним господарем були петровці, які в контролі м’яча в першому таймі й поступалися супернику, але не в бажанні зачепитися за очки.

Якщо перший тайм пройшов без жодного удару у площину воріт, то після перерви на полі стало цікавіше. «Інгулець» заграв активніше й навіть перехопив ініціативу. Результат не примусив довго чекати — 1:0.

Перевага підопічних Сергія Лавриненка тривала трохи більше десяти хвилин. Пенальті, яке з другої спроби реалізував Юрченко, допомогло Владлену довести кількість забитих м’ячів в УПЛ до 10 й встановити кінцевий рахунок у цій зустрічі.