Температура: 15°C
18ЖОВ
«Олександрія» — «Інгулець» — 4:3

У новому в УПЛ дербі команд Кіровоградської області видовища не бракувало

Спалах коронавірусу в «Олександрії» змусили Володимира Шарана залучати на матч з «Інгульцем» молодіжні резерви. Але хто б міг подумати, що звітний поєдинок виявиться чи не найвидовищним у турі.

Незадовго до перерви господарі впевнено вели в рахунку 4:0. Здавалося б, нічого не віщувало біди й олескандрійці впевнено доведуть матч до перемоги.

Утім, відквитавши ще в першому таймі один гол, та отримавши чисельну перевагу, гості у другому таймі мало не вирвали нічиєї у матчі. Можливо, петровці й дотиснули суперника, втім, за двадцять хвилин до кінця гри після грубої гри Павлова, склади вирівнялися.

Підсумок цього бойового протистояння — мінімальна перемога підопічних Володимира Шарана, яка стала 40-ю домашньою при нинішньому керманичу в Чемпіонатах.