19КВІ
22-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

25-та перемога Динамо над Шахтарем в Чемпіонатах України

• Шахтар завершив 2 своїх серіали в матчах з Динамо в УПЛ: безпрограшний, який з 3 листопада 2018 року тривав 8 (!) матчів: +6=2 та переможний — з 5-ти ігор, м’ячі 12-4.
  • Безпрограшний серіал Динамо триває в Чемпіонаті 13 матчів: +11=2, а переможний — 7 ігор.
  • Шахтар обходиться без нічиїх в Чемпіонаті 8 матчів поспіль: 5 перемог та 3 поразки.
  • Динамівці забивають голи впродовж 13-ти ігор УПЛ — 29 м’ячів.
  • Ворскла перервала в Чемпіонатах 2 серії у поєдинках проти Зорі: безгольовий, що з 23 вересня 2018 тривав 368 хвилин та безвиграшний з 4-х ігор: нічия та 3 поразки.
  • Безнічийна серія Зорі триває в УПЛ з 29 листопада минулого року впродовж 12-ти ігор: 9 перемог та 3 поразки.
  • Безнічийний серіал полтавчан триває у Чемпіонаті 7 матчів: 5 перемог та 2 поразки.
  • Закінчився переможний серіал Колосу з Дніпром-1, що тривав 3 гри, м’ячі 10-1.
  • Колос не програє в УПЛ впродовж 6-ти матчів: +3=3, повторюючи клубний рекорд.
  • 50-і гостьові голи в УПЛ пропускають Десна (2-й м’яч у грі) та Дніпро-1.
  • 1-а домашня вольова перемога Львова в УПЛ — у 57-й грі.
  • 1-а в Чемпіонатах вольова перемога Львова над Олександрією — у 10-й грі.
  • Олександрія 1-й раз програла на полі Львова — у 5-й грі.
  • Назарій Нич стає автором 200-го пропущеного гостьового голу Олександрії та 50-го домашнього голу Львова та в УПЛ.
  • Завершилася безвиграшна серія Львова проти Олександрії, яка тривала 3 гри: =1-2.
  • Пропускна серія Львова з 27 листопада минулого року триває в Чемпіонаті 11 ігор — 26 голів.
  • Програшний серіал Олександрії в УПЛ триває вже 4 гри.
  • Десна не грає внічию в Чемпіонаті впродовж 7-ми матчів: 4 перемоги та 3 поразки.
  • Чернігівський клуб на полях суперників пропускає 50-й гол в УПЛ (2 м’яч у грі).
  • Безвиграшна серія Маріуполя в матчах з олімпійцями триває 4 гри: 3 нічиї та поразка.
  • Маріуполь 150-й раз зіграв внічию в УПЛ.
  • Завершився програшний клубний антирекордний серіал Олімпіка, який з 13 лютого тривав 8 ігор, м’ячі 2-17.
  • Олімпік пропускає голи в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 18-ти матчів — 33 м’ячі.
  • 1-й раз в УПЛ Минай перемагає саме з рахунком 3:1.
  • Закарпатський клуб завершив 2 своїх серіали: безгольовий клубний антирекордний, який тривав в Чемпіонаті 518 хвилин та безвиграшний — з 5-ти ігор: =2-3.
  • Закінчилися безнічийні клубні рекордні серія Руху, яка тривала в УПЛ 6 матчів: 2 перемоги та 4 поразки та Інгульця — 4 гри: по 2 перемоги та поразки.
  • 1-й хет-трик в Чемпіонатах оформлює Владислав Кулач (Ворскла, у 136-й грі), який після понад 10-річної (!) перерви стає автором 3-го хет-трику полтавчан в УПЛ.
  • 17-е число різних місяців продовжує залишатися найврожайнішим на хет-трики в Чемпіонатах — вже 12-й (!) «трюк з капелюхом».
  • 3-й дубль в Чемпіонатах оформлює Анатолій Нурієв (Минай).
  • 35-й гол в УПЛ забиває Владислав Кулач (Ворскла, 1-й м’яч у грі), 10-й — Анатолій Нурієв (Минай, 2-й м’яч), 5-й — Маріо Чуже (Дніпро-1), 1-й — ганець Ернест Антві (Львів, у 13-й грі).
  • У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Іван Брікнер (Львів), який раніше забивав суперникам Олімпіка.
  • 50-й матч в УПЛ провів Манор Соломон (Шахтар), Юрій Климчук (Рух), 1-й — Данііл Хрипчук (Ворскла).
  • У 3-му для себе клубі дебютує Андрій Коробенко (Інгулець), який раніше виступав за Шахтар та Маріуполь, 2-му — Кирило Дришлюк (Олександрія) — за Зірку.
  • 10-й в Чемпіонаті пенальті у ворота Інгульця — 2-й промах.
  • 8-й раз в УПЛ пробивав пенальті Анатолій Нурієв (Минай) — 6-й гол, 3-й — Карлос Де Пена (Динамо) — 2-й гол, 2-й — Юрій Климчук (Рух) — 1-й промах, 1-й — Тадеус Нкенг (Олімпік, у 7-й грі) — гол.
  • 13-й пенальті в Чемпіонатах у ворота Ігоря Литовки (Десна) — 11-й гол, 8-й — Олега Кудрика (Маріуполь) — 6-й гол, 7-й — Володимира Кринського (Інгулець) — 1-й промах, 5-й — Анатолія Трубіна (Шахтар) — 4-й гол.
  • Володимир Кринський (Інгулець) стає 150-м воротарем, якому не забивали пенальті в УПЛ.
  • Маріуполь на своєму полі пропускає 30-й гол з «позначки» в Чемпіонатах- після 44-го пенальті.
  • Олександрія при Володимиру Шарану забиває 100-й гостьовий гол в УПЛ і пропускає загалом 250-й — після удару Ернеста Антві.
  • Львів при Анатолію Безсмертному в Чемпіонаті і далі внічию не грає: 2 перемоги та 3 поразки.
  • Олімпік при Юрію Калітвінцеву здобув перше очок в УПЛ — у 7-й грі.
  • Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів УПЛ став свідком 10-ї виїзної нічиєї своїх підопічних.
  • 1-а тренерська перемога в УПЛ Миколи Цимбала — у 3-й грі.
  • Асистент арбітра Володимир Жарий (Павлоград) провів 100-й (!) матч в УПЛ, ставши 41-м арбітром з усіх 299-ти у, який підкорив цей суддівський гвардіський рубіж.
  • Минай стає автором 60-ї перемоги команд-господарів нинішнього Чемпіонату, а Маріо Чуже (Дніпро-1) — 400-го голу.