Шановні керівники, тренери, футболісти, працівники клубу та вболівальники ФК «Епіцентр»!
Українська Прем’єр-Ліга щиро вітає вас із річницею заснування клубу!
За останні роки ФК «Епіцентр» став одним із найбільш амбітних і системних футбольних проєктів України, впевнено заявив про себе у професіональному футболі і зумів досягти історичного виходу до Української Прем’єр-Ліги.
У своєму дебютному сезоні в елітному дивізіоні Чемпіонату України «Епіцентр» зумів закріпитися серед найсильніших клубів країни, підтвердивши характер і готовність до нових викликів.
Високо цінуємо вашу системну роботу над розвитком клубу, інфраструктури та українського футболу загалом.
Бажаємо ФК «Епіцентр» подальшого розвитку, стабільності, нових перемог, яскравих емоцій та успішного продовження виступів в Українській Прем’єр-Лізі!
З повагою,
колектив Української Прем’єр-Ліги.























