Температура: 19°C
23СЕР
«Львів» — «Інгулець» — 1:2

Петровці здобувають першу перемогу в сезоні

Завершальний матч 5 туру VBET Ліги у столиці Галичини за участі двох команд із нижньої частини турнірної таблиці – двох команд, які, безумовно, планували на старті сезону набрати більшу кількість очок, аніж мають. Така турнірна розстановка, зрозуміло, спонукала колективи налаштовуватися виключно на три очки, втім, із другого боку, там само змушувала їх грати максимально акуратно поблизу власних воріт. Як наслідок це мало дуже енергійну, напружену, багату емоціями й не дуже багату голевими моментами зустріч. Господарі поля почали активніше, вони ж відкрили рахунок. У подальшому саме підопічні Анатолія Безсмертного володіли ініціативою, створивши ще кілька добрих нагод, аби збільшити рахунок. Натомість «Інгулець» у першому таймі найреальніший шанс змарнував буквально перед свистком на перерву. У таймі другому – нехай і не зразу – розвиток подій на полі перевернувся з ніг на голову. Взявши 10 хвилин на розкачку, петровці за дуже короткий проміжок часу не просто зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. По тому, зрозуміло, галичани майже безупину атакували, а петровці за нагоди вибігали в контратаки. Що цікаво, ближчими до гола були саме гості. У підсумку глядачі більше не побачили забитих м’ячів – 2:1 на користь «Інгульця».