Новини
24ЧЕР
Новий м'яч від PUMA для УПЛ

Продуктивність найвищого рівня: новий м’яч від PUMA для УПЛ

У липні 2021 PUMA стала офіційним технічним партнером Української Прем'єр-ліги та ексклюзивним постачальником футбольних м'ячів для всіх матчів Чемпіонату України з футболу. Тепер спортивний бренд продовжує співпрацю з УПЛ, випускаючи новий м’яч вищого рівня з видатними показниками продуктивності, що допомагає максимізувати рівень гри. 

Головним акцентом у дизайні стало додавання синьо-жовтих кольорів на сам м’яч та логотипів PUMA та УПЛ. Елементи національної айдентики демонструватимуть українську ідентичність на кожному стадіоні та особливе прагнення до нових перемог. 

Співпраця розрахована на 2 наступних сезони: 2024/2025, 2025/2026.


Однакові за формою та розміром 12 панелей забезпечують ідеально збалансований розподіл ваги, а збільшені та глибокі шви гарантують позитивний вплив на аеродинаміку. Разом з цим нова 3D текстурована поверхня з 1.1 мм PU покращує довговічність та аеродинаміку. Саме цей м'яч використовується в провідних європейських футбольних лігах, які співпрацюють з PUMA, таких як Іспанська футбольна ліга "LaLiga", Українська Прем’єр-ліга, Італійська футбольна ліга "Serie A", Англійська футбольна ліга "EFL" та Португальська футбольна ліга "Liga Portugal".