29ЖОВ
13-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів
  • 810-й матч Динамо в УПЛ: +597=136-77 м’ячі 1742-521.
  • 750-й гостьовий гол Шахтаря у Чемпіонатах (відзначився Віктор Коваленко).
  • 200-й у Чемпіонатах матч Юрія Вернидуба біля керма Зорі: +82=55-63 м’ячі 282-240.
  • 12-а в УПЛ велика перемога Шахтаря над Арсеналом-Київ, в тому числі 1-а на полі канонірів.
  • Шахтар при Паулу Фонсеці здобуває 60-ту перемогу в Чемпіонатах.
  • Безпрограшна серія Шахтаря з 11 серпня триває в Чемпіонаті 10 ігор: +9=1.
  • На полях суперників «гірники» обходяться без нічиїх в УПЛ 16 ігор: 13 перемог та 3 поразки.
  • 1-й раз у Чемпіонатах Динамо втрачає очки в матчах зі Львовом — в 4-й грі, при цьому пропустивши 1-й гол.
  • Найбільша в УПЛ гостьова велика перемога Карпат.
  • Чорноморець повторив свою найбільшу поразку в Чемпіонатах, при цьому вперше програвши з різницею у 5 голів на своєму полі.
  • 4-а в УПЛ велика перемога Карпат над Чорноморцем, в тому числі другий раз з рахунком 5:0.
  • 50-а в Чемпіонатах велика поразка Чорноморця.
  • Чорноморець програє у Чемпіонаті впродовж антирекордних для клубу 7-ми ігор.
  • Карпати в гостях забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 11-ти матчів.
  • Львів здобуває 10-ту перемогу в УПЛ.
  • Динамо завершує дві серії у Чемпіонаті: переможну, яка тривала 5 ігор та «суху» тривалість 516 хвилин.
  • Ворота столичного клубу залишаються «сухими» в чемпіонаті вже 496 хвилин поспіль.
  • «Моряки» не перемагають в УПЛ з 17 серпня вже 9 турів поспіль: =2-7.
  • 1-а в Чемпіонатах гостьова перемога Карпат над Чорноморцем - у 23-й грі.
  • Каноніри не перемагають на своєму полі в УПЛ вже 8 матчів: =1-7.
  • Арсенал-Київ при В’ячеславу Грозному 20-й раз у Чемпіонатах зазнає поразки.
  • Каноніри зазнають 4-ї поспіль домашньої поразки, погіршуючи клубний антирекорд і пропускаючи в 20-му поспіль, антирекордному для клубу домашньому матчі.
  • Львів оновлює два клубні рекорди в УПЛ: не програючи в гостях 6-й матч поспіль і зберігаючи на виїзді свої ворота «на замку» 301 хвилину.
  • 2-а в УПЛ вольова перемога Ворскли над Олімпіком.
  • Олімпік пропускає 200-й гол в УПЛ (1-й м’яч у грі).
  • Безнічийний в УПЛ серіал Ворскли з 20 травня триває 14 ігор: 8 перемог і 6 поразок.
  • Донецький клуб обходиться без «мирових» в УПЛ 8 ігор поспіль: 3 перемоги та 5 поразок.
  • 160-а в УПЛ гостьова поразка Маріуполя.
  • Безвиграшний серіал Зорі триває в УПЛ вже 6 матчів: =4-2.
  • На своєму ж полі луганський клуб не святкує перемоги з 4 серпня впродовж 6-ти матчів: =5-1.
  • Олександрія 60-й раз в УПЛ грає внічию, в тому числі 30-й раз в гостях.
  • Завершується безнічийний серіал Олександрії, який з 15 вересня в УПЛ тривав 5 ігор: 3 перемоги та 2 поразки.
  • Олександрія при Володимиру Шарану 40-й раз в УПЛ грає внічию, в тому числі 20-й раз в гостях.
  • Безпрограшна серія Олександрії у зустрічах з Зорею налічує 4 матчі: перемога та 3 нічиї.
  • 1-й раз в УПЛ Зоря на своєму полі не забиває голів Олександрії — в 6-й грі.
  • Десна в УПЛ з 26 серпня внічию не грає — 8-й матч: 4 перемоги та 4 поразки.
  • 1-й дубль в Чемпіонатах оформлює Денис Безбородько (Десна, в 17-й грі), Сергій Мякушко (Карпати, в 81-й).
  • Завершується гольовий серіал Дмитра Шастала з Олександрії, який тривав у Чемпіонаті 3 матчі.
  • Маріуполь при Олександру Бабичу зазнає 10-ї гостьової поразки в УПЛ.
  • Гольова домашня серія Арсеналу-Київ в ворота шахтаря, яка тривала 4 матчі — 6 м'ячів.
  • Олексій Гуцуляк з Карпат забиває голи у 3-му поспіль матчі УПЛ.
  • Маріупольці з початку Чемпіонату на полях суперників внічию і далі не грають — 7-й матч: 3 перемоги та 4 поразки.
  • Завершується в УПЛ пропускна серія Десни, яка тривала 4 матчі — 8 голів.
  • Павло Ребенок (Ворскла) у складі різних клубів проводить 300-й матч у всіх турнірах.
  • 100-й матч в УПЛ проводить Віталій Балашов (Олімпік), 1-й — Денис Устименко (Олександрія), Араужо Енріке (Львів).
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Антон Шиндер (Олімпік).
  • 1-й раз в УПЛ пробивав з «позначки» Віктор Коваленко (Шахтар, в 86-й грі), Сергій Політило (Олімпік, у 153-й).
  • 1-й в Чемпіонатах реалізований пенальті Мар’яна Шведа (Карпати, 2-й удар).
  • 1-й гол в УПЛ забиває Крістіан Понде (Карпати, в 4-й грі).
  • 1-й раз в Чемпіонатах вилучається з поля Рафаел Сабіну (Львів, в 11-й грі), Ардін Даллку (Ворскла, в 51-й).
  • 10-й раз в Чемпіонатах арбітр Костянтин Труханов з Харкова вилучає гравці команд-господарів поля.
  • 1-й в УПЛ автогол Ігоря Снурніцина (Олімпік, в 10-й грі).