10БЕР
І в чужі, і в свої ворота

У матчі "Шахтар" - "Колос" Ласіна Траоре зробив те, чого не траплялося у чемпіонатах України майже 9 років

В ході матчу 20-го туру VBET Ліги "Шахтар" - "Колос" нападник донецького клубу Лассіна Траоре спочатку забив у ворота ковалівців, а згодом "зрізав" м’яч у власні ворота. Траоре після 9-річної перерви став автором 9-го випадку в Чемпіонатах України, коли гравець в ході гри забиває голи і в чужі ворота, і в свої, в тому числі лише другим легіонером. При цьому Лассіна Траоре забив гол у свої ворота на 90+5 хвилині, ставши співавтором найпізнішого автоголу в УПЛ.

Гравці, які забивали голи у свої та чужі ворота в одному матчі Чемпіонатів України (1992 – 09.03.2024)

Дата Гравець Клуб Суперник У свої  У чужі   Рахунок (поле)
18.05.1992 Микола ЗУЄНКО Зоря Нафтовик 8'  52' 2:2 (г)
15.06.1994 Сергій ОНОПКО Шахтар Торпедо 76' 87'  3:3 (г)
12.07.2003 Юрій БЕНЬО Карпати Кривбас  44' 71'  4:1 (д)
22.05.2004 Павло КУТАС Оболонь Металург З  58'  42' 2:3 (г)
20.03.2010 Сергій НАЗАРЕНКО Дніпро Чорноморець 74' 64' 3:1 (д)
13.08.2011 Ігор ПЛАСТУН Оболонь Металіст 77' 10'  3:3 (д)
08.03.2015  Івіца ЖУНІЧ Волинь Чорноморець 36' 77' 1:1 (д)
18.04.2015 В’ячеслав ЧЕЧЕР Металург Д  Маріуполь 64' 40' 1:1 (г)
08.03.2024  Лассіна ТРАОРЕ Шахтар Колос 90+5'  65'  3:2 (д)

Найпізніші автоголи в Чемпіонатах України (1992 – 09.03.2024)

Хвилина      Дата                   Гравець      Клуб                 Суперник                     Рахунок (поле)

90+5’            27.10.2013          Ондржей МАЗУХ                  Дніпро                     Ворскла                2:2 (д)

90+5’            08.03.2024          Лассіна ТРАОРЕ                   Шахтар                    Колос                   3:2 (д)

90+4’            21.05.2011          Роман ГОДОВАНИЙ              Волинь                    Металург Д           1:3 (д)

90+4’            15.10.2016          Євген ХАЧЕРІДІ                   Динамо                    Чорноморець        1:1 (г)

90+4’            10.12.2017          Богдан БУТКО                     Шахтар                     Зоря                    1:2 (г)

90+3’            05.08.2011          В’ячеслав ЧЕЧЕР                 Металург Д               Зоря                    0:1 (г)

90+2’            03.06.2002          Горан ГАВРАНЧІЧ                Динамо                    Шахтар                0:2 (г)

90+2’            22.11.2009          Ігор ЧУЧМАН                       Маріуполь                Дніпро                 0:3 (д)

90+1’            01.11.2009          Павло ПАШАЄВ                   Дніпро                      Таврія                 1:2 (г)

90+1’            24.11.2012          Нікола ІГНЯТІЄВІЧ              Зоря                         Металург Д          1:2 (д)