05ЧЕР
30-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

Переможна серія «Ворскли» триває 5 ігор

• Гольова серія Шахтаря триває в Чемпіонаті 29 ігор – 69 голів.
  • Завершився безпрограшний серіал Шахтаря, який тривав в УПЛ 17 ігор: 14 перемог та 3 нічиї.
  • Переможна серія Ворскли триває 5 ігор.
  • 4-а в УПЛ велика перемога Чорноморця над Металістом, 2-а – Зорі над Минаєм.
  • Дніпро-1 на своєму полі забиває 100-й гол.
  • Завершилася серія перемог Динамо з великим рахунком, яка тривала в УПЛ 3 гри.
  • Переможна гостьова серія Зорі триває 4 гри, що стало повторенням клубного рекорду.
  • 50-й пропущений домашній гол Минаю (3-й м’яч у грі).
  • Інгулець зазнав 20-ї гостьової поразки в УПЛ.
  • Завершилася безпрограшна серія Металіста в матчах з Чорноморцем, яка тривала 12 ігор: 5 перемог та 7 нічиїх.
  • Програшна серія Металіста продовжується 5 матчів.
  • Безнічийна серія Чорноморця триває 10 ігор: 5 перемог та 5 поразок.
  • Безпрограшна домашня серія Руху триває 6 ігор (2 перемоги та 4 нічиї), що стало повторенням клубного рекорду.
  • Колос завершив свої серіали: програшний, який тривав 4 гри та безгольовий – 253 хвилини.
  • Металіст 1925 завершив серію без голів в УПЛ, яка тривала впродовж 241 хвилину.
  • Львів утримує два програшні клубні антирекордні серіали: загальний, який триває в УПЛ 13 ігор та гостьовий – 11 ігор.
  • Загальна безгольова серія Львова триває 675 хвилин, а на чужому полі – 315 хвилин.
  • Таулян Сулейманов (Ворскла) стає автором 100-го гола легіонерів із Албанії в УПЛ.
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Дмитро Юсов (Чорноморець), Назарій Русин (Зоря).
  • 25-й гол в УПЛ забиває Назарій Русин (Зоря, 1-й м’яч у грі), 5-й – Дмитро Юсов (Чорноморець, 2-й м’яч), Артем Габелок (Металіст 1925), 1-й – Владислав Велетень (Колос, у 13-й грі).
  • Завершилася гольова серія Назара Волошина (Динамо), яка тривала 3 гри – 3 голи.
  • Гольова серія Артема Бондаренка (Шахтар) збільшилася до 3-х ігор – 3 голи.
  • 350-й матч в УПЛ провів Володимир Чеснаков (Ворскла), 1-й – Олександр Цвіренко, Даніїл Приходько (обидва – Металіст), Мар’ян Фарина, Антон Глущенко (обидва – Шахтар), Владислав Мендрук, Ярослав Шандра, Іван Бокало, Денис Довбецький, Максим Мудрий (усі – Львів).
  • 100-й матч у кар’єрі провів Андрій Борячук (Шахтар): 87-й – в УПЛ, 5 – Кубку, 6 – єврокубках та 2 – збірній України.
  • Володимир Шаран на чолі різних клубів може зазнав 100-ї поразки в УПЛ: 13 – в Минаї, 9 – Говерлі, 3 – Карпатах та 75 – Олександрії.
  • 100-й матч Сергія Ковальця біля керма різних клубів УПЛ: +21=26-53 м’ячі 73-136.
  • 30-й тренерський матчі Олександра Кучера (Дніпро-1): +21=4-5 м’ячі 61-27, Патріка Ван Леувена (Зоря): +21=4-5 м’ячі 64-31.
  • Динамо при Олександру Шовковському на полях суперників 1-й раз втрачає очки – у 6-й грі.
  • Львів при Анатолію Безсмертному зазнав 20-ї поразки в УПЛ.
  • 20-й із 28-ми реалізований пенальті у ворота Андрія Пятова (Шахтар).
  • 6-й із 7-ми реалізований пенальті у виконанні Тауляна Сулейманова (Ворскла).
  • 2-й із 3-х нереалізований пенальті у виконанні Назарія Русина (Зоря).
  • 1-й в УПЛ пенальті у ворота Олександра Кемкіна (Минай, у 2-й грі) виявився нереалізованим.
  • Ерік Рамірес (Динамо) 1-й раз в УПЛ виконував 11-метровий удар (у 17-й грі) і свого шансу не втратив.
  • 3-є в УПЛ вилучення Ігоря Пердути (Ворскла), Сергія Чоботенка (Колос), 2-е – Максима Дячука (Динамо), 1-е – Василя Курка (Верес, у 27-й грі), Дмитра Нагієва (Інгулець, у 40-й), Артема Габелка (Металіст 1925, у 80-й).
  • 70-е вилучення гравців Динамо в Чемпіонатах України
  • Динамо 70-й раз в УПЛ завершує матч саме з рахунком 1:1.
  • 120-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Володимир Жарий (Дніпропетровська область).
  • Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (47 жовтих карток + 4 червоні) – 55 очок, найбільш недисциплінована: Рух (83+8) – 99 очок.