25СЕР
1-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

• Завершився переможний серіал «гірників», який з 15 жовтня 2021 року тривав в УПЛ 8 ігор, м’ячі 26-5.
  • Зоря на своєму полі забиває 400-й гол в УПЛ (після першого м’яча Дениса Безбородька).
  • Зоря в статусі господаря поля перервала клубну рекордну серію без пропусків голів в УПЛ, яка тривала 651 хвилину.
  • Ворскла зазнала 290-ї поразки в УПЛ, Кривбас – 260-ї.
  • Колос здобув 30-ту перемогу в УПЛ.
  • Гольова серія Зорі в УПЛ з 2 серпня 2021 року триває 18 ігор – 40 м’ячів.
  • Зоря на своєму полі перемагає впродовж рекордних для клубу 7-ми ігор УПЛ.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 16 ігор: 13 перемог та 3 нічиї.
  • Переможна клубна рекордна серія Колосу триває 4 гри, м’ячі 5-1.
  • Гравці Колосу забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 7-ми ігор – 8 голів.
  • Завершилася безгольова гостьова серія Вересу, яка тривала в УПЛ 365 хвилин.
  • Домашня пропускна серія «моряків» триває в УПЛ 9 ігор – 14 голів.
  • Перервалася програшна клубна рекордна серія Металіста 1925 в УПЛ, яка з 31 жовтня 2021 року тривала 6 ігор м’ячі 2-15.
  • Металіст 1925 завершив безнічийний серіал в УПЛ, який тривав впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор: 4 перемоги та 6 поразок.
  • Рухівці в УПЛ перервали домашню серію без пропусків голів, яка тривала впродовж 218 хвилин.
  • Металіст завершив гостьову серію без пропусків голів в УПЛ, яка продовжувалася 221 хвилину.
  • 3-й дубль в УПЛ оформляє Денис Безбородько (Зоря).
  • У 6-му (!) для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Денис Олійник (Ворскла), який раніше забивав суперникам Динамо, Нафтовика, Арсеналу, Металіста, Дніпра, 2-му – Максим Прядун (Металіст) – Зірки.
  • 1-й гол в УПЛ забиває Євген Підлепенець (Металіст, у 1-й грі), Роман Гончаренко (Колос, у 19-й).
  • 50-й матч в УПЛ провів Віталій Єрмаков (Чорноморець), 1-й – Олег Мозіль, Микита Безуглий, Ігор Курило, Михайло Рудавський, Костянтин Бичек (усі – Металіст 1925), канадець Джеймс Манджрекар, Володимир Салюк, албанець Реалдо Філі, Владислав Наумець, Максим Войтіховський (усі – Чорноморець), нігерієць Вів Соломон-Отабор (Рух), Олександр Мизюк, Євген Підлепенець, Максим Багачанський, Богдан Порох (усі – Металіст), Семен Вовченко, Олександр Лебеденко, Станіслав Шарай (Верес), Максим Сміян, Володимир Бражко (обоє – Зоря), північномакедонці Еннур Тотре, Таулян Сулейманов, бразилець Філіпе, грек Ардіт Толі (усі – Ворскла), Кіріл Попов (Колос), Назар Волошин, Андрій Понєдєльнік, Дмитро Семенов, Денис Шевченко, Тимур Кораблін (усі – Кривбас).
  • У 7-му (!) для себе клубі УПЛ дебютує Олексій Довгий (Рух), який раніше виступав за Олександрію, Маріуполь, Металіст, Ворсклу, кам’янську Сталь, Львів, Сергій Мякушко (Колос) – Оболонь, Говерлу, Динамо, Ворсклу, Карпати, Минай, 6-му – Богдан Сарнавський (Кривбас) – Арсенал, Шахтар, Ворсклу, Львів/Верес, Дніпро-1, Денис Олійник (Ворскла) – Динамо, Нафтовик, Арсенал, Металіст, Дніпро, Сергій Болбат (Колос) – донецький Металург, Шахтар, Металіст, Маріуполь, Десну, 5-му – Вячеслав Чурко (Зоря) – за Говерлу, Маріуполь, Металіст, Колос, Євген Селін (Чорноморець) – за Металіст, Ворсклу, Динамо, Десну, Віталій Федорів (Металіст) – за Динамо, Кривбас, Говерлу, Олімпік, Вячеслав Танковський (Металіст) – за Зорю, Шахтар, Маріуполь, Арсенал, Микита Татарков (Кривбас) – запорізький Металург, Чорноморець, Львів, Ворсклу, 4-му – Олексій Хобленко (Кривбас) – Говерлу, Чорноморець, Дніпро-1, Богдан Михайліченко (Шахтар) – за Динамо, кам’янську Сталь, Зорю, Ярослав Мартинюк (Металіст 1925) – за Карпати, Арсенал, Рух, Олександр Рибка (Металіст) – за Динамо, Оболонь, Шахтар, Юрій Романюк (Металіст) – за Волинь, Чорноморець, Дніпро-1, Єгор Картушов (Металіст) – за Зорю, Маріуполь, Десну, Дмитро Коркішко (Металіст) – за Арсенал, Чорноморець, Дніпро-1, Роман Вантух (Зоря) – за Олімпік, Олександрію, Чорноморець, 3-му – Роман Дебелко (Кривбас) – кам’янську Сталь, Карпати, Іван Зотько (Кривбас) – Металіст, Олімпік, Володимир Якімець (Кривбас) – Карпати, Львів, Лукас Тейлор (Шахтар) – за Львів, Дніпро-1, Андрій Бацула (Ворскла) – за Зірку, Олександрію, Артем Дудік (Металіст 1925) – за Волинь, Маріуполь, Віталій Єрмаков (Чорноморець) – за Десну, Металіст 1925, Дмитро Непогодов (Чорноморець) – за донецький Металург, Ворсклу, Олег Данченко (Зоря) – за Чорноморець, Шахтар, 2-му – Невен Джурасек (Шахтар) – за Дніпро-1, Олег Очеретько (Шахтар) – за Маріуполь, Ростислав Русин (Металіст 1925) – за Рух, Родіон Плакса (Чорноморець) – за Маріуполь, Дмитро Юсов (Чорноморець) – за запорізький Металург, Денис Слюсар (Рух) – за Карпати, Сергій Панасенко (Металіст) – за Верес, Максим Прядун (Металіст) – за Зірку, Роман Гагун (Верес) – за Рух, Арсеній Батагов (Зоря) – за Дніпро-1, Дмитро Мишньов (Зоря) – за Маріуполь, Владислав Шарай (Верес) – за Інгулець, Марлісон (Ворскла) – за Металіст 1925, Максим Мельничук (Ворскла) – за Інгулець, Роман Гончаренко (Колос) – за Верес, Євген Банада (Кривбас) – Олександрію, Денис Устименко (Кривбас) – Олександрію
  • 220-й матч Юрія Вернидуба біля різних клубів УПЛ: +90=59-71 м’ячі 307-263, 120-й – Романа Григорчука: +46=32-42 м’ячі 130-139.
  • 30-й реалізований в УПЛ гостьовий пенальті Ворскли – після 42-го удару.
  • 4-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Єгор Назарина (Зоря) – 3-й гол, 2-й – Денис Олійник (Ворскла) – 1-й гол, 1-й – Віталій Дахновський (Верес, у 16-й грі) – промах.
  • 17-й в Чемпіонатах пенальті у ворота Дмитра Різника (Ворскла) – 10-й гол, 10-й – Дмитра Непогодова (Чорноморець) – 2-й промах, 2-й – Дмитра Мацапури (Зоря) – 2-й гол.
  • 60-й матч в УПЛ провела арбітриня Катерина Монзуль (Харків).