Львів у матчах проти Шахтаря здобуває першу перемогу в УПЛ

• 880-й матч Динамо в УПЛ: +642=149-89 м’ячі 1887-582.
  • 70-й раз в Чемпіонатах Динамо перемагає саме з рахунком 3:0.
  • 1-а в Чемпіонатах велика перемога Динамо над Рухом — у 2-й грі.
  • Безпрограшний серіал динамівців триває в Чемпіонаті 10 матчів: +8=2.
  • 880-й матч Шахтаря в Чемпіонатах: +613=153-114 м’ячі 1873-650.
  • 1-і в УПЛ перемоги ПФК Львова над Шахтарем (у 12-й грі), Колоса — над Зорею (у 6-й).
  • Перервалася «суха» серія Шахтаря на полях суперників, яка з 4 жовтня минулого роеу тривала 447 хвилин.
  • Завершилася програшна серія Львова в матчах з «гірниками», яка тривала в Чемпіонатах 5 ігор, м’ячі 2-19.
  • Гравці Львова на своєму полі завершили безгольовий серіал у ворота Шахтаря, який з 27 серпня 2017 року тривав протягом 472-х (!) хвилин.
  • Зоря на полях суперників зазнали 160-ї поразки в УПЛ, а Шахтар — 80-ї.
  • Закінчилася безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ на полях суперників довжиною в 11 матчів: +6=5.
  • Динамо не пропускає голів в УПЛ впродовж 291-ї хвилини.
  • 610-й матч Маріуполя в Чемпіонатах: +190=149-271 м’ячі 677-876.
  • 2-а в УПЛ велика перемога Ворскли над Олімпіком, в тому числі перший раз з рахунком 3:0.
  • Завершилася домашня безвиграшна клубна рекордна серія Колоса, яка з 25 жовтня минулого року тривала в УПЛ 6 матчів: =4-2.
  • Перервалася клубна рекордна переможна гостьова серія Зорі, що тривала в Чемпіонаті 4 гри.
  • Зоря перервала в УПЛ ще 2 серіали на полях суперників: гольовий, який з 11 липня минулого року тривав 9 матчів (17 м’ячів) та «сухий» — 418 хвилин.
  • Полтавчани не програють від олімпійців 5 матчів поспіль: 3 перемоги та 2 нічиї.
  • Олімпік зазнав 90-ї поразки в УПЛ, в тому числі 25-ї з великим рахунком.
  • Десна терпить 30-у поразку в Чемпіонатах.
  • Олімпік пропускає голи в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 15-ти матчів — 28 м’ячів.
  • Програшний серіал олімпійців триває 6 ігор, м’ячі 1-13.
  • Перервалася безпрограшна домашня клубна рекордна серія Десни, яка тривала 4 гри: 3 перемоги та нічия.
  • Десна повторила клубний антирекорд, програвши у 2-х поспіль матчах УПЛ,
  • Дніпро-1 провело 50-й матч в Чемпіонатах: +19=8-23 м’ячі 68-76
  • Дніпро-1 не програє в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 6-ти матчів: +4=2.
  • Минай завершив свій клубний рекордний пропускний серіал в УПЛ, який з 7 листопада тривав 10 ігор — 22 м’ячі.
  • Завершилася пропускна серія Маріуполя, яка продовжувалася 7 матчів — 14 м’ячів.
  • Азовці в статусі господарів поля не перемагають УПЛ 7 ігр підряд: =2-5.
  • Минай на полях суперників в УПЛ і далі не перемагає — 9 матчів: 4 нічиї та 5 поразок.
  • 260-й матч Олександрії в УПЛ: +81=77-102 м’ячі 289-344.
  • 80-й домашній матч Маріуполя в Чемпіонатах без забитих голів.
  • Минай провів 10-й матч в УПЛ без забитих голів та 1-й гостьовий матч — без пропущених.
  • Інгулець не пропускає голів в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 276-ти хвилин.
  • 1-а в УПЛ перемога Інгульця над Олександрією — у 2-й грі.
  • Інгулець вперше перемагає в 2-х поспіль матчах УПЛ.
  • 50-й безгольовий матч Олександрії в Чемпіонатах.
  • Інгулець на своєму полі не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 4-х ігор: +2=2.
  • Завершилася серія Олександрії без пропусків голів, що тривала 238 хвилин.
  • Безгольова серія Олімпіка збільшилася в Чемпіонаті до 339-ти хвилин.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Олександр Караваєв (Динамо), яки раніше забивав суперникам Севастополя та Зорі.
  • 3-й дубль в УПЛ оформлює Олександр Караваєв (Динамо), 2-й — Манор Соломон (Шахтар), Руслан Степанюк, який стає автором 1-го дублю гравців Ворскли в матчах з Олімпіком.
  • 10-й гол в УПЛ забиває Манор Соломон (Шахтар, 2-й м’яч у грі), 5-й — Ніка Сітчінава (Інгулець).
  • Хорват Маріо Чуже (Дніпро-1) відкриває лік свої голів в УПЛ (у 6-й грі) і одразу оформлює дубль, до речі, 1-й для дніпрян у нинішньому Чемпіонаті.
  • У 6-му (!) для себе клубі УПЛ дебютує Денис Васін (Інгулець), який раніше виступав за Чорноморець, Карпати, Маріуполь, кам’янську Сталь та Ворсклу, 2-му — Андрій Бусько (Львів) — Карпати.
  • 200-й матч в УПЛ провів Сергій Сидорчук, 100-й — Володимир Шепелєв, 50-й — Карлос Де Пена, Георгій Бущан (усі — Динамо), 50-й — Владислав Бабогло (Олександрія), 1-й — Богдан Векляк (Олімпік).
  • 150-та перемога з великим рахунком Мірчі Луческу на чолі українських клубів у всіх турнірах: 6-та — в Динамо та 144 — в Шахтарі.
  • 20-а перемога Динамо при Мірчі Луческу у всіх турнірах.
  • 50-й матч Луіша Каштру на чолі Шахтаря в Чемпіонатах: +36=10-4 м’ячі 119-41.
  • 50-й матч Віктора Скрипника біля керма Зорі в УПЛ: +26=12-12 м’ячі 81-43.
  • 10-а домашня перемога Ворскли в УПЛ при Юрію Максимову — у 16-й грі.
  • 30-й матч Юрія Калітвінцева біля керма різних клубів УПЛ: +5=6-19 м’ячі 24-57.
  • Олімпік при Юрію Калітвінцеву і далі очок не набирає — 4 поразки.
  • 10-й домашній матч Сергія Лавриненка на чолі різних команд УПЛ: +2=6-2 м’ячі 11-13.
  • 31-й пенальті в Чемпіонатах у ворота Олександра Бандури (Рух) — 4-й промах, 4-й — Анатолія Трубіна (Шахтар) — 3-й гол.
  • 3-й раз в УПЛ пробивав пенальті Шина (Львів) — 3-й гол, 2-й — Карлос Де Пена (Динамо) — 1-й промах.
  • 1-й з початку Чемпіонату реалізований пенальті гравцями Руху — з 2-ї спроби.
  • 2-й в Чемпіонатах автогол Ігоря Снурніцина (Олімпіка) і знову (!) в матчі з Ворсклою.
  • 25-й в УПЛ автогол суперників Ворскли.
  • 130-й матч в УПЛ провів арбітр Анатолій Абдула (Харків), 30-й — Максим Козиряцький (Запоріжжя).
  • Асистент арбітра Олександр Корнійко (Миргород) провів 190-й матч в УПЛ.
  • Тур став найврожайнішим з початку Чемпіонату на перемоги команд-господарів — 5 вікторій.
  • Лише 2-й тур у нинішньому чемпіонаті, у якому арбітри не вилучали гравців з поле, а вперше без червоних карток обійшлося ще у 1-му турі.
  • Команди-гості забили у турі найменш голів у нинішньому Чемпіонаті — лише 4 м’ячі.
  • Манор Соломон (Шахтар), забивши свій другий гол у грі, став автором 150-го голу команд-гостей поточного Чемпіонату.
  • Рахунок 1:0 залишається найпопулярнішим у поточному Чемпіонаті і зафіксований вже 21 раз, а рахунок 3:2 — лише 3-й раз.