12ЛИС
15-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

130-й матч «Олімпіка» в елітному дивізіоні

• Переможна в Чемпіонатах серія Шахтаря у зустрічах з Ворсклою з 6 березня 2016 року триває 9 ігор, м'ячі 25-7.
  • Програшна домашня серія біло-зелених у поєдинках з помаранчево-чорними збільшилася до 4-х матчів.
  • Донецький клуб не програє у Чемпіонаті 12 матчів поспіль: +11=1.
  • Ворскла у Полтаві не забиває голів Шахтарю впродовж 360-ти хвилин.
  • Полтавчани з 20 травня обходяться без нічиїх в УПЛ 16 (!) Ігор поспіль: 9 перемог та 7 поразок і повторяють після 16-річної перерви клубний рекорд.
  • Безвиграшна в УПЛ серія Маріуполя в матчах з Динамо з 11 вересня 2011 року триває 13 матчів: =2-11.
  • Динамо не грає внічию УПЛ 8 матчів поспіль: 6 перемог та 2 поразки, а на своєму полі обходиться без «мирових» 9 матчів: 7 вікторій та 2 невдачі.
  • 10-а в УПЛ велика перемога Динамо при Олександру Хацкевичу.
  • 8-а в Чемпіонатах велика поразка Динамо над Маріуполем, в т.ч. перша з рахунком 4:0.
  • 1-а в УПЛ велика перемога Олександрії над Арсеналом-Київ (в 12-й грі).
  • 1-а в Чемпіонатах гостьова вікторія Олександрії над «канонірами» (в 4-й грі).
  • Ворскла зазнала 90-ї домашньої поразки в УПЛ.
  • Полтавчани при Василю Сачко терплять 50-у поразку в Чемпіонатах.
  • 10-а в УПЛ велика домашня поразка «канонірів», в тому числі 3-а у поточному Чемпіонаті.
  • Безвиграшна серія Карпат проти Зорі з 10 серпня 2013 року триває вже 12 (!) ігор: =6-6.
  • Карпати провели 750-й матч в УПЛ: +248=213-289 м’ячі 829-927.
  • 50-а в УПЛ велика поразка Маріуполя.
  • Зоря на своєму полі здобуває 110-у перемогу у Чемпіонатах.
  • Завершується безвиграшна домашня серія Зорі у Чемпіонатах, яка з 4 серпня тривала в Чемпіонаті 6 ігор ігор: 5 нічиїх та поразка.
  • Карпати в гостях забивають голи в УПЛ з 18 березня впродовж рекордних для клубу 13-ти матчів – 22 гол.
  • 130-й матч Олімпіка в УПЛ: +36=36-58 м’ячі126-204.
  • Завершився безнічийний серіал олімпійців, який з 24 серпня тривав в УПЛ 9 ігор: 3 перемоги та 6 поразок.
  • Команда з Чернігова на своєму полі з 2 вересня не грає внічию 5 матчів поспіль: 3 перемоги та 2поразки. ·
  • «Моряки» не перемагають в Чемпіонаті з 17 серпня вже 11 турів поспіль: =2-9.
  • Чорноморець з 31 серпня програє в УПЛ впродовж антирекордних для клубу 9-ти ігор.
  • Безгольова в Чемпіонаті серія Чорноморця збільшилася до 370-ти хвилин.
  • «Каноніри» утримують 3 клубних домашніх антирекорди в Чемпіонатах, не вперемагаючи 9 ігор: =1-8, програючи 5 матчів поспіль і пропускаючи на своєму полі 21 матч поспіль.
  • Безпрограшний серіал Олександрії триває в Чемпіонаті 6 ігор: +4=2.
  • 220-й матч В’ячеслава Грозного біля різних клубів УПЛ: +76=60-84 м’ячі 260-271.
  • «Каноніри» не забивають голів в УПЛ впродовж 371-ї хвилини, а на своєму полі – 301 хвилину.
  • Арсенал-Київ з 26 серпня обходиться без нічиїх у Чемпіонаті 10 ігор поспіль: 2 перемоги та 8 поразок.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Антон Шиндер (Олімпік), який раніше забивав суперникам Таврії і Ворскли.
  • Лукас Тейлор (Львів) стає автором 200-го голу з початку Чемпіонату.
  • 100-й матч в Чемпіонатах проводять Євген Паст (Десна), Ісмаілі, Дентіньо (обоє – Шахтар), Віталій Пономар (Олександрія), 1-й – Андрій Кожухар (Чорноморець).
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Папа Гуйє (Карпати).
  • 10-й гол в УПЛ забиває Артем Гордієнко (Зоря).
  • Гольова серія Мар’яна Шведа (Карпати) збільшилася в УПЛ до 3-х матчів.
  • 3-й раз в Чемпіонатах вилучається з поля Дмитро Рижук, в т.ч. 1-й – у складі Чорноморця.
  • 5-й раз в Чемпіонатах не забиває пенальті Жуніор Мораес, в т.ч. 1-й раз у складі Шахтаря.
  • 1-й раз в УПЛ пробиває пенальті Леонід Акулінін (Арсенал-Київ, у 20-й грі).
  • 10-й в Чемпіонатах нереалізований удар з «позначки» у ворота Юрія Паньківа (Олександрія, 26-й пенальті).
  • 5-й в в Чемпіонатах «самостріл» гравців Маріуполя у матчах з Динамо.
  • 1-й в УПЛ автогол Сергія Чоботенка (Маріуполь, у 9-й грі), який стає автором 10-го «самострілу» нинішнього Чемпіонату.