22КВІ
ЗОРЯ — МАРІУПОЛЬ — 3:1, ОЛІМПІК — КАРПАТИ — 0:2

«Карпати» продовжують рухатися нагору, «Зоря» перериває смугу невдач.

0:1 — із таким рахунком завершилися перші тайми двох паралельних поєдинків неділі. Крім ідентичного рахунку, в оцих зустрічах направду було багато чого спільного: переважно середній темп, деяка ігрова перевага господарів поля плюс… їхні ж неймовірні помилки в обороні, котрі, власне, й призводили до пропущених м’ячів.

Головна відмінність між поєдинками в Запоріжжі та Києві — той факт, що «Карпати» ще до перерви могли забити вдруге, втім, Швед, який провів черговий чудовий матч, не реалізував пенальті.

По перерві й там, і там стало ще цікавіше! Оговталася «Зоря», зумівши до середини другого тайму провести два голи. А львів’яни, діючи зі значно більшим бажанням, приблизно в той же час збільшили рахунок.

Понад те! У другому таймі отримав продовження «парад помилок»! Причому як у Запоріжжі, так і в Києві. За наслідком цього — ну, принаймні, не в останню чергу… — луганці забили ще раз.

Таким чином маємо: «Карпати» продовжують рухатися нагору, «Зоря» перериває смугу невдач.