24ВЕР
МАРІУПОЛЬ — ОЛЕКСАНДРІЯ — 1:1

Поки що найцікавіший матч туру

Неймовірна гра видалася сьогодні в Маріуполі — з категорії «варта тижня розмірковувань». Судіть самі…

Перше — дебют Бабича. Ми звикли, що до нього команда з Півдня України практикувала суперраціональний і оборонний футбол, а сам екс-наставник «Чорноморця» «насаджував» щось схоже в Одесі. Натомість сьогодні підопічні Бабича атакували ледь не всі 90 хвилин, мали безліч голевих моментів і вже в стартові 10 хвилини двічі забили (щоправда, з офсайдів).

Друге — добір футболістів приймаючого клубу. Вже неодноразово писалося про «глибину» запасу «Маріуполя», й нині ми побачили нове підтвердження цього: Танковський, який не так давно з’явився в клубі й не був у ньому основним, продемонстрував просто фантастичний футбол у середині поля!

Третій аспект — «Олександрія». Якби «Маріуполь» реалізував бодай половину своїх моментів, підопічні Шарана програли би з великим рахунок. Однак… У другому таймі, коли табло показувало 1:0 на користь гостей, Сітало вийшов сам на сам із Худжамовим, не переграв його і, як покаже подальший перебіг подій, забрав у своєї команди перемогу. Таку потрібну перемогу…

Залишається подякувати обом колективам за побачене й попросити продовження в наступних турах!