10ВЕР
КАРПАТИ — ВЕРЕС — 1:6, СТАЛЬ — МАРІУПОЛЬ — 0:1

Фіаско і перемога «на класі»

З огляду на минулий тур те, що сьогодні трапилося на стадіоні «Україна», не має пояснення: тоді «Карпати» не просто зіграли внічию з «Олімпіком», а й видали найкращу гру в сезоні. Сьогодні ж…

1:6. Удома. Від «Вереса». Причому, що парадоксально, ще за рахунку 0:1 львів’яни продовжували боротися, діяли в хорошому розумінні агресивно, шукали шляхи до воріт рівнян. Однак пропустивши другий гол, карпатівці (після 15-хвилинного відпочинку) вийшли на гру в стані, коли, здалося, найбільше чого вони не хочуть — боротися. Чим гості й скористалися.

Своєрідним символом розгрому став легендарний Федецький: у першому таймі правий бек був заведений і намагався завести партнерів; Артем постійно підганяв інших львів’ян, показував їм, як грати; фолив, часто фолив, за що й отримав жовту: після перерви його на полі вже не було, а «Карпати» пропустили чотири рази…

Паралельно у Києві видався матч, розвиток якого пішов іншим сценарієм: сильніший за добором футболістів, досвідченіший «Маріуполь» узяв на озброєння раціональну тактику, втім, тривалий час вона не давала результату, а коли дала, підопічні Севидова почали грати ще раціональніше. Молода «Сталь», на котру, до того ж, тиснули п’ять поразок поспіль (уже шість…), спромоглася на один по-справжньому небезпечний момент, але Кузику, можна сказати, не пощастило.

Таким чином гості виграють мінімально і «на класі».