28СЕР
«Динамо» — «Дніпро-1» — 0:3

Дніпряни громлять киян

Давно відомо, що єврокубкові матчі не минають безслідно в контексті національних турнірів. У заключному матчі недільної частини 2-го туру зустрічалися команди, які не просто зазнали невдач міжнародній арені, а ще припинили виступі в певному змаганні у вигляді поразки з великим рахунком.

Попри все, абсолютна більшість фахівців беззаперечно ставила на перемогу киян, але в підсумку…

Перший тайм у цілому проходив за рівної боротьби, рахунок 0:0 був би доволі логічний, однак дніпряни зловили суперника на контратаці й відкрили рахунок.

Понад те! У другому таймі рахунок на табло висвітлював уже «подвійну» перевагу гостей. Справжнім героєм у їхніх лавах виглядав Піхальонок – одне з головних відкриттів попереднього Чемпіонату України.

Натомість у киян в атаці виходило не дуже. Вони збилися на позиційну гру майже без просування вперед, при цьому маючи гігантську перевагу у володінні м’ячем.

Що парадоксально, в час до фінального свистка, – а це майже 40 хвилин! – динамівці не створили по-справжньому небезпечного моменту поблизу чужих воріт, натомість отрмиали ще один гол у свої ворота.