05СЕР
Переможний єврокубковий старт «Зорі»

У першій грі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій на тренерському містку «Зорі» офіційно дебютував нідерландець Патрік ван Леувен

І луганський клуб, здолавши румунську «Університатю» з рахунком 1:0, вже 5-й раз здобув перемогу у першій грі єврокубкового сезону. Польський Люблін став вже 5-м містом за межами Луганська, де «Зоря» приймала суперників у єврокубкових турнірах.

Відбулися й інші пам’ятні події для деяких гравців луганського клубу.

Єгор Назарина провів свою першу єврокубкову гру в статусі капітана команди, ставши 11-м (!) капітаном «біло-чорних» у євротурнірах.

Відкрив лік своїх голів у єврокубках 20-річний Денис Нагнойний, ставши 6-м гравцем, який відзначився взяттям воріт вже у першій грі в складі українських клубів у єврокубках. До речі, Нагнойний став автором ювілейного, 40-го, гола гравців українських клубів в поєдинках з представниками Румунії.

Крім Нагнойного дебютували у єврокубках Арсеній Батагов та Роман Вантух.

Міста за межами Луганська, де «Зоря» приймала суперників у єврокубках (2014 – 05.08.2022)

1:0

Перемоги «Зорі» у стартових матчах єврокубкових сезонів (1973 – 05.08.2022)

Патрік ван Леувен

Голи гравців «Зорі» у своїх дебютних матчах у складі українських клубів в єврокубках (1973 – 05.08.2022)

Володимир Белоусов

24’

Апоель Кіпр

2:0 (д)

19.09.1973

КЧ

1/16

Віктор Кузнєцов

27’

Апоель Кіпр

2:0 (д)

17.07.2014

ЛЄ

КР2

Яннік Болі

75’

3:0 (г)

24.07.2014

ЛЄ

КР2

Пилип Будківський

87’

2:1 (д)

25.07.2019

ЛЄ

КР2

Леван Арвеладзе

82’

3:1 (г)

04.08.2022

ЛК

КР3

Денис Нагнойний

56’

1:0 (д)

Ювілейні голи українських клубів з клубами Румунії у єврокубках (1970 – 05.08.2022)

Ігор Кульчицький

16’

Валентин Белькевич

28’

Іван Кривошеєнко

32’

Нікола Калініч

12’

Зоря

56’

Університатя

1:0 (д)

Примітка: КК – Кубок кубків, КЧ – Кубок чемпіонів, ЛЧ – Ліга чемпіонів, ЛЄ – Ліга Європи, ЛК – Ліга конференцій, ГТ – груповий турнір, КР3 – третій кваліфікаційний раунд, ПО – плей-офф.