28ЛИС
«Рух» — «Металіст 1925» — 2:0

Галичани забивають по голу в кожному таймі

Продовження 16 туру у вигляді львівського поєдинку видалося дуже цікавим та інтригуючим. Обом командам, як мовиться, немає куди відступати – треба здобувати очки. Обидві обрали передбачувані тактики на очну гру: «Рух» до забитого м’яча майже безперервно атакував, «Металіст 1925» віддав ініціативу, сподіваючись на контратаки. До перерви підопічні Луоніда Кучука створили чимало нагод відкрити рахунок, натомість команда Валерія Кривенцова, хоч і вибігала в напад рідко, організовувала дуже небезпечні випади. Коли здавалося, що перша 45-хвилинка завершиться без голів, господарі поля таки відкрили рахунок! Уже в другому таймі ситуація на полі доволі круто змінилася – тепер уже львів’яни відійшли на свою половину поля, а харків’яни взялись атакувати. Втім, «жовто-чорні» дуже грамотно віддали ініціативу супернику, використавши один із перших шансів збільшити перевагу в рахунку – 2:0.