20ЛИС
Три гольові ювілеї після перемоги «Динамо»

У стартовому матчі 15-го туру VBET Ліги «Динамо» з рахунком 6:1 перемогло «Чорноморець» і довело кількість голів в УПЛ до 100 (!) за час перебування Мірчі Луческу біля керма

Оформив свій бомбардирський ювілей і Денис Гармаш, який забив вже 50-й (!) гол за «Динамо» у всіх турнірах: 33-й – у Чемпіонатах (ЧУ), 8 – у Кубку (КУ), 8 – у єврокубках (ЄК) та 1 – у Суперкубку (СК).

А Владислав Кулач провів свій перший гол у складі «Динамо», а загалом у складі різних клубів записав до свого активу 40-й м’яч в УПЛ. Крім «Динамо», Кулач ще забивав голи у складі «Маріуполя» – 5 разів, кам’янської «Сталі» – 5, «Зорі» – 2 та «Ворскли» – 27.

Ювілейні голи Дениса Гармаша в складі «Динамо» у всіх турнірах (2010 – 20.11.2021)