01ТРА
«Шахтар» — «Дніпро-1» — 2:1

«Гірники» переривають серію невдач

Попередній матч із «Олександрією» видимо стрепехнув підопічних Луїша Каштру, налаштувавши на бойовий лад. От і вийшло, що перший тайм сьогоднішнього поєдинку «гірників» із «Дніпром-1» видався для них одним із найкращих у календарному році: вони домінували над суперником, створили відчутну кількість голевих епізодів, із яких два втілили в забиті м’ячі (в обох випадках, усе-таки слід відзначити, значною мірою проявилися відверті помилки окремих футболістів дніпрян). Імовірно, однією з причин такого ходу гри стало те, що команда Ігора Йовічевіча вийшла на поле без обох основних опорників, а ті, котрі їх замінили, зіграли в цілому невдало. По перерві «Дніпро-1» кинувся відіграватись, однак загалом «гірники» контролювали хід подій на полі, тож усе було дещо ближче до крупної перемоги «гірників». Утім, господарі поля, не реалізувавши свої моменти, перед самим фінальним свистком наразилися на контратаку суперника, тож фінальний рахунок – 2:1.

«Дніпро-1» так і не зміг здобути перший заліковий бал у зустрічах із «Шахтарем».