31ЛИП
Favbet Ліга мовою рекордів

Ось і завершилися футбольні баталії в рамках найвищого дивізіону…

Матчі Чемпіонату України-2019/2020 закінчилися, але залишили в історії чимало різноманітних рекордів, як всезагального масштабу так і на рівні клубних досягнень. Частина рекордів була встановлена чи повторена клубами, а частина – окремими гравцями.

Командні рекорди чи повторення рекордів в Чемпіонатах України (1992 – 30.07.2020).

Автор

Дата

Рекорд

Шахтар

31.07.2019

З Олександрією перериває гостьову рекордну у Чемпіонатах «суху» серію, яка з 27 жовтня 2018 тривала 942 хвилини

Шахтар

14.09.2019

7-а, рекордна, в УПЛ вольова перемога «гірників» над Зорею

Динамо

06.10.2019

У грі з Колосом Динамо стає 1-м клубом, гравці якого забивають 1800-й гол в УПЛ – після удару Віктора Циганкова

Динамо

06.10.2019

У грі з Колосом, динамівці оновлюють рекорд Чемпіонатів, з 19 липня 2015 року реалізувавши 28-й (!) пенальті поспіль, і на цьому ж відрізку завершують це рекордне досягнення

Львів

27.10.2019

У грі з Десною перериває безгольову домашню серію в УПЛ, яка тривала впродовж рекордних 798-ми хвилин

Шахтар

02.11.2019

З Карпатами зафіксована рекордна в УПЛ 18-та велика перемога «гірників» над «зелено-білими».

Десна

21.06.2020

Денис Фаворов пробивав з «позначки» у ворота «Зорі» на 90+8-й хвилині матчу, випередивши на 3 хвилини попередній рекордний показник.

Карпати

27.06.2020

Олексій Хахльов у грі зі Львовом стає автором рекордної в Чемпіонатах 91-ї червоної картки гравцям одного клубу

Динамо

16.07.2020

7-а вольова перемога динамівців над Зорею, що стало повторенням рекорду УПЛ

Ворскла

19.07.2020

Кількість гравців, задіяних за весь Чемпіонат зросла до 47-ми, що стало повторенням рекорду, який встановила Зоря у Чемпіонаті-2006/2007

Індивідуальні рекорди чи повторення рекордів в Чемпіонатах України (1992 – 30.07.2020)

30.07.2019

Стає першим (!) гравцем за всю історію Чемпіонатів України, який захищав кольори вже 9-ти (!) клубів. Раніше Лисенко виступав за Динамо, Арсенал, Металіст, Волинь, Кривбас, Говерлу, Севастополь та Олімпік

Максим МАКСИМЕНКО

Колос

26.10.2019

В ході одного чемпіонату 3-й раз вилучається з поля, повторюючи рекорд Чемпіонатів

Богдан САРНАВСЬКИЙ

Львів

14.03.2020

6-й (!) раз із початку Чемпіонату стає переможцем пенальтійської дуелі, повторивши всеукраїнський рекорд

Юрій ПАНЬКІВ

Олександрія

07.06.2020

13-й раз в УПЛ Юрій Паньків парирував пенальті, повторивши рекорд УПЛ, який належав Андрію Глущенку та Ігорю Шуховцеву

Особисті клубні рекорди чи повторення рекордів в Чемпіонатах України (1992 – 30.07.2020)

Клуб

Дата

Рекорд

Десна

15.09.2019

Завершилася клубна рекордна «суха» серія Десни, яка з 30 липня тривала впродовж 503-х хвилин (з Динамо – 1:2)

Динамо

29.09.2019

Перервало дві рекордні домашні серії в УПЛ: безвиграшну, яка тривала 3 матчі: =1-2 та пропускну: 7 ігор (9 м’ячів)

Львів

05.10.2019

Із Зорею перервав два клубних рекордних серіали, які розпочалися 28 квітня і тривали по 11 ігор: безнічийний – 2 перемоги та 9 поразок та пропускний – 21 м’яч

Львів

19.10.2019

З Колосом Львів завершив клубну рекордну безнічийну гостьову серія в УПЛ, яка з 09.12.18 р. тривала 13 ігор: 6 перемог та 7 поразок

Львів

09.11.2019

З Ворсклою закінчив клубну антирекордну домашню безвиграшну серію, яка з 10 листопада 2018 року тривала 15 ігор: 5 нічиїх та 10 поразок

Динамо

10.11.2019

З Шахтарем перервалася рекордна для забивна виїзна серія в Чемпіонатах, яка з 25 лютого 2018 року тривала 28 ігор – 53 м’ячі

Зоря

10.11.2019

Повторює клубний рекорд, перемагаючи 4-й матч поспіль (з Колосом – 2:0)

Олімпік

10.11.2019

Завершив переможну серію в Чемпіонаті, яка тривала 3 матчі поспіль (з Олександрією – 0:0)

Олександрія

23.02.2020

З Колосом завершує клубну домашню переможну серію, яка з 14 вересня 2019 року тривала 6 матчів

Олімпік

15.03.2020

Олімпійці завершили дві програшні серії в Чемпіонаті: загальну – зі 7-ми матчів та домашню – з 4-х (з Ворсклою – 1:1)

Ворскла

15.03.2020

Завершилася програшна виїзна серія, яка з 14 вересня 2019 року тривала 9 ігор (з Олімпіком – 1:1)

Олександрія

14.06.2020

Повторює свою найбільшу домашню поразку в УПЛ (з Десною – 1:5)

Десна

14.06.2020

Повторює свою найбільшу перемогу в (з Олександрією – 5:1)

Карпати*

27.06.2020

Не перемагають в УПЛ з 20 вересня 2019 року впродовж рекордних для клубу 17 матчів поспіль: =7-10

Динамо

04.07.2020

Динамівці, зазнавши другої поразки поспіль, повторили клубний рекорд

Десна

05.07.2020

Повторює клубний рекорд, 5-й раз перемагаючи суперників з різницею у 4 м’ячі, при цьому вперше в УПЛ забивши на своєму полі 5 голів за матч (з Колосом – 5:1)

Десна

12.07.2020

Повторює клубний рекорд, пропускаючи 4 голи в одному матчі (з Шахтарем 2:4)

Десна

12.07.2020

Олександр Філіппов покращив клубний рекорд результативної за сезон – 16 м’ячів

Олександрія

12.07.2020

З Динамо перервала рекордну домашню безнічийну серію, яка тривала 19 ігор: 10 перемог та 9 поразок

Львів

16.07.2020

Повторює клубний рекорд, пропускаючи 5 голів в одному матчі, причому вперше на своєму полі з Олімпіком (1:5)

Олімпік

16.07.2020

Уперше в чемпіонатах забили 5 голів за одну гру та здобули свою найбільшу перемогу в УПЛ – з різницею у чотири м’ячі (зі Львово – 5:1)

Олександрія

19.07.2020

Євген Банада забиває 18-й гол і стає кращим бомбардиром Олександрії в УПЛ, випередивши по ходу Чемпіонату на три м’ячі Віталія Пономаря

Колос

19.07.2020

З Динамо завершилася пропускна рекордна серія ковалівців, яка з 14 грудня 2019 року продовжувалася в Чемпіонаті 14 ігор – 30 голів