4-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

«Олександрія» покращила три клубні рекордні серії в Чемпіонатах

• Шахтар пропускає 600-й гол в УПЛ, в т.ч. 50-й при Паулу Фонсеці.
  • Чорноморець здобуває 260-ту перемогу в УПЛ.
  • 50-та перемога Олександрії в Чемпіонатах.
  • Домашня переможна серія Шахтаря в матчах із Ворсклою з 7 квітня 2007 року триває в Чемпіонатах вже 14 (!) ігор, м'ячі 34-10.
  • Шахтар обходиться без нічиїх в Чемпіонатах із 5 листопада 2017 року вже 22 (!) матчі: 17 перемог і 5 поразок.
  • 75-а перемога Шахтаря при Паулу Фонсеці у всіх турнірах, в т.ч. 52-а в УПЛ.
  • 35-а рекордна в Чемпіонатах домашня вольова перемога Шахтаря, в т.ч 4-а над Ворсклою.
  • 30-а велика гостьова поразка Ворскли в УПЛ.
  • 13-а в УПЛ велика перемога Шахтаря над полтавчанами, в т.ч. 8-а на своєму полі.
  • Олександрія з 24 лютого не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 16-ти ігор: +11=5.
  • Олександрія покращила і 3 клубні рекордні серії в Чемпіонатах: переможну, як загальну, що триває 9 ігор, так і домашню — 5 матчів, а також безпрограшну домашню з 14-ти ігор: +8=6.
  • Олександрійці не пропускають голів у Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 450-ти хвилин.
  • Футболісти Львова переривають свою безголеву серію у Чемпіонаті, яка тривала 289 хвилин.
  • Арсенал-Київ повторює два клубних антирекорди, програючи в УПЛ 6-й матч поспіль і пропускаючи 14 ігор поспіль.
  • Безвиграшна серія Карпат проти Зорі з 10 серпня 2013 року триває вже 11 (!) ігор: = 6-5.
  • 100-й в УПЛ домашній безголевий матч Карпат.
  • Луганський клуб перериває свою пропускну серію в Чемпіонатах, яка тривала 6 ігор (8 м'ячів).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Володимир Адамюк (Львів), який раніше забивав голи суперникам кам’янської Сталі та Вересу, у 2-му — Євгеній Пасіч (Олімпік), який раніше забивав і в складі Вересу.
  • 60-й гол в УПЛ забиває Жуніор Мораєс (Шахтар), 20-й — В’ячеслав Шарпар (Ворскла).
  • 100-й матч в УПЛ проводить Олексій Довгий (Олександрія), 50-й — Володимир Доронін, 1-й — Кертіс Єблі, Данило Карась (усі — Арсенал-Київ), Кевін Мендес, Данило Сікан (обоє — Карпати), а Сікан стає першим (!) в УПЛ гравцем 2001 р.н.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ дебютують Богдан Михайличенко (Зоря), який раніше захищав кольори Динамо та кам’янської Сталі та Руслан Кісіль (Десна), який також виступав за Маріуполь та Олімпік.
  • Дебютан Десни Євген Паст раніше в УПЛ захищав ворота Чорноморця та Зірки.
  • 20-й матч в УПЛ Олега Бойчишина біля керма Карпат: +7=6-7.
  • Ангел Червенков святкує 10-у перемогу біля керма різних команд УПЛ.