05ЧЕР
Підсумки сезону. 4 місце: «Зоря»

Виступ луганців у сезоні 2017/18 років аналізує представник експертної ради УПЛ

Олександр Сопко: — Підопічні Вернидуба провели сезон, який ідеально характеризує слово «нерівний». На старті, що розтягся на кілька місяців, луганці втратили чимало очок і в багатьох матчах виглядали неготовими до випробувань: далися взнаки значні кадрові втрати влітку. Потім, десь від початку вересня, з’явилася стабілізація: з одного боку, новачки звикли один до одного, з другого, команда вийшла на новий рівень завдяки Лізі Європи; своєрідним піком цього періоду стала пам’ятна нічия 4:4 із «Динамо». Третій період «Зорі» — всі матчі після зими, коли луганці чергували розгромні перемоги з розгромними ж поразками; тоді й далося взнаки те, що команда не має очкового гандикапу, втраченого влітку 2017-го. Якщо ми подивимося на турнірну таблицю, побачимо вражаюче співвідношення м’ячів у підопічних Вернидуба: 44:44. Це насамперед натякає на труднощі в задній лінії, особливо в опорній зоні (Гречишкіна не вдалося замінити) та центрі захисту. Про що й говорити, коли найкращим центрбеком «Зорі» є 38-літній Чечер, а топ-футболістом у конкретних матчах зазвичай визнавали юного воротаря Луніна! Переконаний: саме на цьому напрямку роботи найближчим часом зосередиться Вернидуб.