18КВІ
ШАХТАР — МАРІУПОЛЬ — 5:1, ДНІПРО-1 — ДИНАМО — 1:4

У фінал Кубка України вийшли об’єктивно найсильніші команди

Часто, оглядаючи результати матчів, доводиться писати, мовляв, «рахунок несправедливий». Півфінальні зустрічі національного Кубка сезону-2017/18 не стосується цього: в обох випадках колектив-переможець здобув результат цілком закономірно.

Навіть більше того: закономірними є великі рахунки.

І якщо у Дніпрі інтрига зникла майже зразу після того, як кияни провели перший гол, то у Харкові напруження трималося до останньої третини першого тайму. Втім, у обох матчах команда, котра в підсумку виграла, йшла на перерву з дуже комфортним рахунком: «Динамо» — 3:0, «Шахтар» — 3:1.

Іще одна відмінність поміж двома півфіналами в тому, що у Дніпрі господарі поля спробували по перерві переломити хід подій — або принаймні покращити враження про себе. І це підопічним Михайленка вдалося. Натомість команда Бабича на ще два пропущені м’ячі не зуміла відповісти бодай одним своїм.

5:1 у Харкові, 1:4 у Дніпрі: до фіналу Кубка України вийшли об’єктивно найкращі команди держави.